Kanał Rss
Content
XIX Akademickie Targi Pracy na Politechnice Wrocławskiej
25 lutego 2013

 

 

 

 

 

 

Początek nowego semestru akademickiego na Politechnice Wrocławskiej, to czas, kiedy na uczelni spotykają się studenci i pracodawcy. Dokładnie 5 marca 2013 roku Fundacja Manus oraz Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej organizują dla absolwentów oraz osób nadal studiujących kolejną, już XIX, edycję Akademickich Targów Pracy (ATP).
Wydarzenie jest niebywałą okazją dla studentów, dającą im możliwość zapoznania się z sytuacją, jaka panuje na rynku pracy; szansą znalezienia zatrudnienia, stażu bądź praktyki, poprzez bezpośredni kontakt z pracodawcami. Z kolei dla firm jest to niepowtarzalna okazja do wyboru najlepszych pracowników spośród przyszłych inżynierów.
Tegoroczna wiosenna edycja odbywać się będzie w Zintegrowanym Centrum Studenckim Politechniki Wrocławskiej (Wybrzeże St. Wyspiańskiego 23-25). Tradycyjnie wydarzenie jest objęte patronatem JM Rektora Politechniki Wrocławskiej prof. dr hab. inż. Tadeusza Więckowskiego.
Organizatorzy podkreślają, że swoje uczestnictwo w targach pracy potwierdziły zarówno firmy z obszaru Dolnego Śląska i działające w innych regionach Polski, jak i podmioty z zagranicy. Ponadto na odwiedzających czekają liczne atrakcje, między innymi w postaci prezentacji firm oraz specjalnie zorganizowanych konkursów.
Na targach zaprezentują się między innymi:* OVH Sp. z o.o* – sponsor główny targów, Amadeus oraz LG Display- sponsorzy targów. Szczegółowa lista wystawców oraz więcej informacji o Akademickich Targach Pracy dostępne są na stronie www.atp.manus.pl

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Kolejny konkurs!

Pod koniec stycznia, podczas akustycznej trasy koncertowej Matisyahu po Stanach Zjednoczonych, ukazała się akustyczna wersja jego ostatniej płyty "Spark Seeker"....

Close