Kanał Rss
Content
Wrocławskie kina plenerowe
7 lipca 2014

4 lipca, wyświetleniem kultowej już „Czekolady” w reżyserii Lasse Hallstrome z niezapomnianą Juliette Binoche w roli głównej, rozpoczął się we Wrocławiu cykl letnich, plenerowych pokazów kinowych. Pierwszy seans odbędzie się na Pergoli.W ciągu wakacji skorzystać z kina „pod chmurką” będziemy mogli także na Wyspie Słodowej, w Renomie (na dachu), tarasy Centrum Kultury Zamek i na wrocławskim Rynku.

Poza „Zamkiem” wszystkie seanse dostępne są za darmo – tam bowiem łączone są z afterparty lub szeregowane w maratony filmowe. W ramach wakacyjnego kina obejrzeć będziemy mogli m.in. takie hity jak „Moulin Rouge!”, „Amelia” czy „Nietykalni”

Już od 24 lipca w Rynku pokazy w ramach 14. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzont. To cykliczna impreza o sporej renomie, przyciągająca widzów z kraju i zagranicy. Potrwa do 3 sierpnia. Filmy prezentowane będą codziennie o godz. 22.00.

Pokazy filmowe potrwają aż do 30 sierpnia, więc warto wziąć je pod uwagę, jako element wakacyjnego odpoczynku.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Plaża nad Odrą

Przed nami,  jak twierdzą meteorolodzy, bardzo upalne dni. Nie jest to zresztą niespodzianka, bo takie przecież prawo lata. Dla tych,...

Close