Kanał Rss
Content
Wrocławskie kina plenerowe
7 lipca 2014

4 lipca, wyświetleniem kultowej już „Czekolady” w reżyserii Lasse Hallstrome z niezapomnianą Juliette Binoche w roli głównej, rozpoczął się we Wrocławiu cykl letnich, plenerowych pokazów kinowych. Pierwszy seans odbędzie się na Pergoli.W ciągu wakacji skorzystać z kina „pod chmurką” będziemy mogli także na Wyspie Słodowej, w Renomie (na dachu), tarasy Centrum Kultury Zamek i na wrocławskim Rynku.

Poza „Zamkiem” wszystkie seanse dostępne są za darmo – tam bowiem łączone są z afterparty lub szeregowane w maratony filmowe. W ramach wakacyjnego kina obejrzeć będziemy mogli m.in. takie hity jak „Moulin Rouge!”, „Amelia” czy „Nietykalni”

Już od 24 lipca w Rynku pokazy w ramach 14. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzont. To cykliczna impreza o sporej renomie, przyciągająca widzów z kraju i zagranicy. Potrwa do 3 sierpnia. Filmy prezentowane będą codziennie o godz. 22.00.

Pokazy filmowe potrwają aż do 30 sierpnia, więc warto wziąć je pod uwagę, jako element wakacyjnego odpoczynku.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Read previous post:
Plaża nad Odrą

Przed nami,  jak twierdzą meteorolodzy, bardzo upalne dni. Nie jest to zresztą niespodzianka, bo takie przecież prawo lata. Dla tych,...

Close