Kanał Rss
Content
Wrocław na lądzie i wodzie…
26 czerwca 2014

Podwodny Wrocław odbędzie się w Browarze Mieszczańskim (ul. Hubska 44) w sobotę 28 czerwca,  oraz na czterech statkach płynących Odrą – w niedzielę 29 czerwca.


Lądowa część podwodnego Wrocławia to między innymi: Postawy ASP, czyli pokonkursowa, ogólnopolska wystawa malarstwa pokaz mody Dziewczyny z morskiej głębiny, spektakl Teatru Sparowani Złap mnie, a także – jak co roku – koncerty gwiazd. Wystąpią: Lech Janerka, Grupy CPN, a także zespół folkowy F.A.N.T.

Podwodny Wrocław w nawodnej części to rejsy z trzech wrocławskich przystani: przy zoo (w pobliżu Bramy Japońskiej, przy drugim wejściu do ogrodu zoologicznego), Zwierzynieckiej (ul. Wróblewskiego 1) i Kardynalskiej (Wyspa Piasek na Ostrowie Tumskim).
W niedzielę odbędą się aż 24 rejsy statków, każdy trwający półtorej godziny. Wydarzenia wodnej części Podwodnego Wrocławia odbędą się na pokładach statków: Nereida, Driada, Wiktoria. Wystąpią na nich: Kormorany, Kaman, Foliba, Natalia Lubrano, duet: Andrzej Dudek-Dürer i Mirosław Rajkowski, formacja Synaptine rapera Waldemara Kasty.
Także w niedzielę, na Scenie Literackiej zorganizowanej na statku, planowane są: spotkanie autorskie Macieja Taranka oraz performance literacki Kto zaspokoi nasz głód? Adama Kaczanowskiego.
Niedzielna część festiwalu to także występy teatralne : Teatru Ad Spectatores i performance Darek Orwat Show pod tytułem My z Kosmosu, Łyżka Czyli Chilli oraz Teatru Sparowani.

Na jedną imprezę odbywającą się w ramach festiwalu bilety kosztują 15 zł. Można je kupić na przystaniach przed każdym rejsem i w kasach w Browarze Mieszczańskim.

 

 

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Plebiscyt Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska

Ruszył Plebiscyt Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska 2014, który został objęty patronatem honorowym przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego, który chce nagrodzić tych...

Close