Kanał Rss
Content
Wielki sukces wrocławskiego studia. Ich gra wśród najlepiej sprzedających się na świecie!
30 lipca 2015

Portal fortune.com opublikował ranking 10. najlepiej sprzedających się gier wideo w pierwszym półroczu 2015 roku. Wśród nich znalazły się aż dwa polskie tytuły: “Wiedźmin 3: Dziki Gon” oraz “Dying Light”, wydany przez wrocławskie studio Techland.

To bardzo duży sukces polskiej branży gier, że na liście znajdują się aż dwie produkcje z naszego kraju. Co ciekawe wyżej w zestawieniu znajduje się “Dying Light”, niż od dłuższego czasu bardzo popularny na całym świecie Wiedźmin. Pierwsza z produkcji została jednak wydana w styczniu, a druga w lutym i na pewno trzeba mieć to na uwadze. Poniżej lista najlepiej sprzedających się gier wideo według portalu fortune.com:

1. Mortal Kombat X

2. Grand Theft Auto V

3. Battlefield Hardline

4. Call of Duty: Advanced Warfare

5. Minecraft

6. Batman: Arkham Knight

7. Dying Light

8. NBA 2K15

9. The Witcher 3: Wild Hunt

10. Super Smash Bros.

W Dying Light znajdujemy się w postapokaliptycznym świecie pełnym zombie i próbujemy przeżyć. Akcja ukazana jest z perspektywy pierwszej osoby. Produkcję wydało wrocławskie studio Techland.

 

 

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Cmentarz Grabiszyński otwarty od soboty

Jedna z największych wrocławskich nekropolii, która "ucierpiała" mocno po nawałnicy, jaka przeszła przez miasta blisko dwa tygodnie, w końcu zostanie...

Close