Kanał Rss
Content
Ustrzel Amorka!
8 lutego 2013

Z okazji Walentynek, wspólnie z MTV Mobile przygotowaliśmy dla Was nowy postrzelony konkurs – „USTRZEL AMORKA”! Daj sobie szansę na wygraną i już dziś zapoznaj się z zasadami konkursu!

Jak wszyscy dobrze wiemy, amory to wybitnie złośliwe stworzenia. Strzelają na oślep, dla fun-u, czasem tępym grotem. Jeśli i Tobie nie raz popsuły plany – jest czas i okazja, by się odegrać! Przejrzyj uważnie stronę internetową MTV Mobile (www.mtvmobile.pl) – w różnych miejscach ukrywa się 5 podstępnych amorów (ponoć jeden czyta o nielimitowanych sms-ach!).

Po namierzeniu choćby jednego z nich:

1. Prześlij na adres ewa.tomaszewska@slowowroclawian.pl link do podstrony, na której się chowa, a następnie…

2. Ukarz amora! Za co? Za wszystkie łzy i nieszczęśliwe miłości! Wierzymy, że znajdziecie właściwe powody:) Opisz krótko,co byś zrobił, gdyby to irytujące stworzenie wpadło w Twoje ręce. Złamałbyś mu łuk, wyrwał skrzydełko? A może masz inne, bardziej wyrafinowane pomysły? Czekamy na Wasze odpowiedzi. Zajmiemy się nim.

3. Na końcu odpowiednio zatytułuj wiadomość – wpisz w temacie: „USTRZELIŁEM AMORKA Z MTV MOBILE”. Spośród wszystkich osób, które prześlą odpowiedzi zawierające: właściwe linki do stron, ciekawe opisy sposobów ukarania amora oraz odpowiednie tytuły wiadomości, zostaną wybrani zwycięzcy. Oczywiście ci najbardziej kreatywni:)

Czas zakończenia konkursu: 14.02.2013, punkt południe!

 

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Oddanych głosów: 2 , Średnia: 5.00 na 5.00)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Dolnośląskie Targi Ślubne – edycja XXVII

TARGI ŚLUBNE 10 marca 2013 HALA ORBITA we Wrocławiu Godz. 10.00-17.00 Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na kolejną odsłonę naszych...

Close