Kanał Rss
Content
“Słowo Wrocławian” na Targach Organizacji Pozarządowych
25 maja 2012

26 maja “Słowo Wrocławian” pojawiło się na Dolnośląskich Targach Organizacji Pozarządowych, które odbyły się w ramach Dolnośląskiego Forum Organizacji Pozarządowych i Aktywności Społecznej. W ramach DFOPiAS odbywały się spotkania i panele dyskusyjne dotyczące dobrych praktyk w NGO, współpracy pełnomocników NGO, CSR – Biznesu Odpowiedzialnego Społecznie, roli Dolośląskich Rad Działalności Pożytku Publicznego w kształtowaniu dialogu obywatelskiego. Część dyskusyjna uwieńczona została sesją wspólną pt. “NGO XXI w – uzupełnienie, margines czy synergia w działaniu?!”.

Różnego rodzaju fundacje i stowarzyszenia prezentowały się w bardzo urozmaicony sposób. Każda organizacja miała swój sposób na przyciągnięcie zwiedzających. Jedni prezentowali scenki i przedstawienia, inni preferowali wykłady i debaty, jeszcze inni rozdawali materiały drukowane, gadżety i upominki.

Odbyły się także wydarzenia towarzyszące oraz koncerty. Całość była bardzo sprawnie zorganizowana i zakończyła się pokazem fontanny multimedialnej.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Piknik z okazji Dnia Matki

Już w najbliższą niedzielę 27 maja we wrocławskim parku im. Stanisława Tołpy odbędzie się IV Rodzinny Festyn Osiedlowy „Misja na...

Close