Kanał Rss
Content
Smerfy live on stage – Wrocław, Hala Stulecia 24.01. 18:00 i 25.01 14:00 i 18:00
21 grudnia 2016

Smerfy live on stage – wspaniałe widowisko z mnóstwem atrakcji, nie tylko dla najmłodszych. Po olbrzymim sukcesie filmów SMERFY i SMERFY 2, producenci postanowili stworzyć niezwykłe teatralno-muzyczne widowisko SMERFY live on stage dające możliwość obcowania na żywo z ulubionymi Smerfami. To wyjątkowe widowisko będzie można zobaczyć w ramach światowego tournée, na przełomie stycznia i lutego 2017 r., w 6 polskich miastach.

Ogromna produkcja, której wartość przekroczyła 4 mln euro, bajkowa scenografia, gra świateł, kolorowe kostiumy, ciekawe przygody z dużą dawką humoru, piękna muzyka oraz interaktywne zabawy z publicznością, a przede wszystkim Wasze ulubione Smerfy razem na jednej scenie! Show, które obejrzało już ponad 5 milionów widzów na świecie, gościło już w największych metropoliach takich jak: Hongkong, Szanghaj, Dubaj, Sydney, Los Angeles, Bruksela czy Paryż.
Wszystkie Wasze ulubione Smerfy razem na jednej scenie!

 
Nie na szklanym ekranie, a po raz pierwszy na scenie! W natłoku współczesnych małowartościowych bajek, emanujących brutalnymi scenami przeniesiemy się do smerfowej osady tętniącej życzliwością i dobrem. To niepowtarzalna okazja, żeby pomóc bohaterom widowiska ocalić Matkę Naturę przy dźwiękach pouczających piosenek. Czy Smerfy uratują Matkę Naturę, czy jednak zły czarownikna zawsze wyeliminuje Wiosnę?

Przedstawienie Smerfy – live on stage będzie można obejrzeć także w innych miastach polski: Warszawa, Gdańsk, Kraków, Szczecin i Poznań

 

Więcej informacji na stronie: http://www.makroconcert.com/pl/imprezy/smerfy_live_on_stage/

 

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Zaginiona sześciolatka

16 grudnia w Legnicy na policję wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu sześcioletniej dziewczynki. Zgłoszenie wpłynęło od rodziców dziecka, którzy zostali zaalarmowani...

Close