Kanał Rss
Content
“Słowo Wrocławian” na targach “Nowy Adres” 3-4 marca we Wrocławiu
5 marca 2012

3 i 4 marca redaktorzy “Słowa Wrocławian” gościli na wrocławskiej edycji Targów Domów i Mieszkań nowyadres.pl. Targi te są jedną z największych krajowych imprez tego rodzaju, przyciągają rzesze zwiedzających i wielu renomowanych wystawców z branży budowlanej. Wystarczy wspomnieć tu o takich firmach jak Intakus, As-Bau czy K&C Development.

Goście, którzy odwiedzili Halę Stulecia w pierwszy weekend marca, mogli zapoznać się z szeroką ofertą przedsiębiorstw działających na rynku nieruchomości, mało tego: mogli również liczyć na specjalne promocje tylko dla klientów targowych (w postaci kuponów rabatowych czy gratisów). Hasło tegorocznej edycji brzmiało “Wiosenne Nowości Targowe”, z tej okazji rozdawano bezpłatny „Album Inwestycji Mieszkaniowych – Wrocław i okolice, wiosna 2012″. W kawiarence serwowano poczęstunek dla zwiedzających, dla dzieci zorganizowano natomiast kolorowy plac zabaw. Nie zapominajmy wreszcie, że goście otrzymali blisko 3500 egzemplarzy najnowszego numeru “Słowa Wrocławian”. Warto zaznaczyć, że w marcowym wydaniu znajdziemy zarówno ogłoszenia wielu firm deweloperskich, jak i artykuły dotyczące tej branży.

 

Przedstawiamy także podsumowanie targów autorstwa przedstawicieli firmy AS-BAU:

 

Pierwsze w tym roku Dolnośląskie Targi Mieszkań, organizowane przez Spółkę Nowy Adres S.A., które odbyły się w dniach 03-04 marca w Hali Stulecia spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem i entuzjazmem odwiedzających. Imponująca liczba wystawców – deweloperów, biur nieruchomości, banków i doradców finansowych, pracowni projektowych, aranżacyjnych oraz firm meblarskich przyciągnęła rzesze klientów w poszukiwaniu własnego lokum.

Odwiedzający mieli okazję przede wszystkim zapoznać się z aktualnymi ofertami nieruchomości na rynku dolnośląskim, zaczerpnąć informacji na temat możliwości i warunków ubiegania się o kredyt mieszkaniowy, zobaczyć aktualne trendy aranżacji wnętrz, a także porozmawiać z ekspertami i doradcami w zakresie samego zakupu nieruchomości.

Podczas Targów odbyły się również seminaria i prelekcje poświęcone między innymi Ustawie o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego (ustawa deweloperska), która zacznie funkcjonować od 29 kwietnia 2012 roku, zdolności kredytowej, czy tez lokalnemu rynku nieruchomości.

Stoisko AS-BAU S.A. było nieustannie odwiedzane przez klientów z uwagi na pełną i bogatą ofertę mieszkań i domów. W posiadanej bazie nieruchomości posiadamy zarówno mieszkania 1-2 pokojowe, przeznaczone dla singli, jak i przestronne mieszkania 3-4 pokojowe. Wymagającym klientom proponowaliśmy natomiast domy jednorodzinne, w zabudowie dwulokalowej lub szeregowej na Osiedlu „Krzeptowa Dolina” oraz „Wiśniowa Góra”, gdzie prócz bliskiego sąsiedztwa z Wrocławiem i dobrych połączeń komunikacyjnych, zapewniony jest spokój, cisza i odpoczynek wśród naturalnych walorów środowiska przyrodniczego i malowniczego otoczenia.

Dla osób pasjonujących się w sportach zimowych oraz dla tych, którzy cenią aktywny wypoczynek w miejscu obfitującym w przepiękne, górzyste plenery przygotowaliśmy specjalną ofertę – „Apartamenty Czarna Góra” zlokalizowane u podnóża Czarnej Góry, w gminie Stronie Śląskie, nieopodal wyciągów narciarskich.

Ponadto podczas dwudniowych Targów Spółka AS-BAU S.A. zajęła zaszczytne, drugie miejsce w konkursie na najlepsze stoisko wystawiennicze i obsługę Klienta.

Targi Mieszkań to przede wszystkim niepowtarzalna okazja do poznania wszystkich aktualnych ofert firm deweloperskich, skupionych w jednym miejscu, oszczędność czasu, a także możliwość skorzystania z proponowanych przez deweloperów rabatów i specjalnych upustów na zakup wymarzonego lokum.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Polska odpowiedź na ludobójstwo w Katyniu

5 marca 1940 Biuro Polityczne KC WPB(b) zleciło NKWD zlikwidowanie strzałami z pistoletu w tył głowy polskich oficerów, policjantów i...

Close