Kanał Rss
Content
Przeszczep bez tajemnic – event
27 maja 2014

Jak dochodzi do przeszczepu? Kto może stać się dawcą? Co to jest oświadczenie woli? Na te pytanie odpowiadać będą goście Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej podczas eventu „Niecodzienne codziennie”, który w pierwszej edycji poświęcony będzie transplantologii.

Prof. Dariusz Patrzałek znany i ceniony specjalista chirurgii ogólnej, naczyniowej oraz transplantologii. Prof. Andrzej Lange, znakomity hematolog, szef Dolnośląskiego Centrum Transplantacji Komórkowych. Elżbieta Milewska, która dwanaście lat temu przeszła transplantację wątroby i dostała nową szansę. Elżbieta Osowicz, dziennikarska Radia Wrocław opisująca problemy związane z transplantologią w Polsce.

To właśnie oni będą gośćmi eventu „Niecodzienne codziennie”. Pierwsza edycja zaplanowana została na 3 czerwca. Organizatorem są studenci wrocławskiego SWPS, a ich głównym zadaniem jest wyrobienie wśród swoich rówieśników własnego zdania na temat transplantologii oraz uświadomienie jak cały proces w rzeczywistości wygląda.

Obraz transplantologii powinien kojarzyć się tylko i wyłącznie z nową szansą, przetrwaniem, dążeniem do nowego lepszego życia, a nie śmiercią i cierpieniem. W tym skutecznie pomóc mają osoby po przeszczepie prowadzące już dzisiaj szczęśliwe życie.

„Niecodzienne codziennie” odbędzie się 3 czerwca w auli wrocławskiej Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej przy ulicy Ostrowskiego 30. Początek zaplanowano na godzinę 17.00.

Spotkanie jest otwarte.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Kłody pod nogi

"...W żar epoki nie użyczy wam chłodu żaden schron, żaden beton..." Słowa piosenki Jonasza Kofty, najwyraźniej nie są znane włodarzom Wrocławia,...

Close