Kanał Rss
Content
Przełamanie wrocławskiego Śląska
14 grudnia 2015

Fatalna seria 11 kolejnych spotkań bez zwycięstwa została przez piłkarzy WKSu przerwana w ostatnią sobotę, w meczu z Górnikiem Łęczna, wygranym przez wrocławski zespół 2:1.

W piłkarzy Śląska zwątpili już prawie wszyscy. Na jednym z ich ostatnich treningów (o czym informowaliśmy) pojawili się kibice, by upomnieć swoich zawodników. Doszło do zamieszania z trenerami. Stery drużyny objął jednak Romuald Szukiełowicz i na efekty nie trzeba było długo czekać. Wszystkie gole w spotkaniu padły do 17 minuty meczu, kiedy gola dla Śląska zdobył Biliński. Po wcześniejszych strzałach Dudu Paraiby i Jakuba Świerczoka, wynik został ustalony na 2:1 dla gospodarzy. Na wrocławskim gigancie zasiadło jednak tylko nieco ponad 4 tys. kibiców. Czy mecz będzie momentem zwrotnym w sposobie gry wrocławian w tym sezonie? Zobaczymy.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)