Kanał Rss
Content
O Nas
4 lipca 2013

Gazeta Słowo z ilością średnio 30 000 Czytelników na każde z miast jest jednym z największych na rynku lokalnym czasopism o tematyce lokalnej. Gazeta ukazuje się od wielu lat i za każdym razem dostarcza czytelnikom aktualne informacje o bieżących wydarzeniach w mieście. Jako niezależne źródło informacji Gazeta Słowo wypełnia lukę na rynku lokalnym. Co nas wyróżnia? Nasza gazeta wydawana jest w 100% w oparciu o Polski Kapitał.

Gazety Słowo wydawane są w największych miastach Polski przez spółkę Magnes Media sp. z o.o. Pierwsze wydanie Słowa Wrocławian ukazało się w roku 2009.

Aktualnie nasze tytuły dostępne są w następujących miastach:

  • Warszawa,
  • Wrocław,
  • Kraków,
  • Poznań,
  • Trójmiasto,
  • Katowice,
  • Łódź.

Dokładamy szczególnych starań, aby nasze media były nową jakością w segmencie prasy lokalnej, co zostało docenione przez liczne grono Czytelników i Reklamodawców. Na łamach naszych gazet oprócz informacji lokalnych znajdą Państwo artykuły o tematyce: Styl Życia, Zdrowie, Prawo, Finanse, Kultura, Dom oraz Relaks.

Dystrybucja naszych gazet odbywa się kanałami tradycyjnymi, jak również drogą elektroniczną. Rodzaje dystrybucji: 1) tradycyjna płatna – za pośrednictwem wiodących firm kolporterskich na rynku oraz za pośrednictwem własnej dystrybucji, 2) tradycyjna bezpłatna, 3) prenumerata tradycyjna, 4) promocje podczas imprez targowych, 5) sprzedaż elektroniczna, 6) pobrania e-wydań, 7) newsletter.).

Każde wydanie naszej gazety dociera średnio nawet do 30 000 czytelników/miasto.

Każda z gazet posiada własny, codziennie (dni robocze) aktualizowany lokalny portal informacyjny, jednocześnie prowadzony jest duży ogólnopolski portal zawierający informacje z całego kraju, do odwiedzin którego serdecznie zapraszamy www.gazetaslowo.pl

 

Nasi Czytelnicy

Naszą grupą docelową są osoby w wieku 25-55 lat z wykształceniem wyższym o dochodach pozwalających na zaspokajanie potrzeb wyższego rzędu.

Nie rozdajemy naszej gazety na ulicy, starannie dobieramy kanały dystrybucji, aby trafić do właściwej grupy osób.

 

Ciekawa gazeta, do której chce się wracać

Na podstawie przeprowadzonych badań fokusowych wiemy, że 85% czytelników mających pierwszy kontakt z gazetą deklaruje chęć jej zakupu w przyszłości.

Nasz zespół redakcyjny dba o to, aby nasze artykuły były zawsze ciekawe i na czasie. Liczne działy tematyczne i dodatki sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Każdy numer naszej gazety ma swój temat przewodni. Opisujemy wydarzenia, które mają duży wpływ na bieżącą sytuację w mieście.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do zamieszczenia reklamy w naszej gazecie.

Szczegóły w zakładce Reklamuj się.

 

Aktualna Promocja:

Zachęcamy do skorzystania z aktualnej promocji – reklama składająca się z 9 modułów (129×147 mm) za jedyne 499 zł netto zamiast 1620 zł netto przy złożeniu zamówienia na 24 emisje – zachęcamy do kontaktu z Działem Handlowym Tel. (22) 290 78 78.

 


Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z: