Kanał Rss
Content
Nasz rekordzista
28 stycznia 2014

Wrocławski rajdowiec Martin Kaczmarski wrócił do Wrocławia po rewelacyjnym występie na Dakarze. 23-letni debiutant z Lotto Team zajął w tym roku 9 miejsce w kwalifikacji generalnej w kategorii samochodowej.

Jest to imponujący wynik biorąc pod uwagę fakt, że w wyścigu wystartowało aż 151 samochodów. Kierowca przyznaje, że nie spodziewał się takiego wyniku, nie liczył nawet na miejsce w pierwszej piętnastce.

Nauczycielem Martina jest sam Krzysztof Hołowczyc – współpracują ze sobą od ponad roku w ramach programu przekazywania doświadczeń Mistrz-Uczeń Lotto Team.

Rajd Dakar, który jest uznawany za najtrudniejszy rajd terenowy na świecie, odbył się w Argentynie w dniach 5-18 stycznia i w tym roku był wyjątkowo wyczerpujący. Organizatorzy zdecydowali się na zmianę tras i zwiększenie poziomu trudności po tym jak w zeszłym roku kierowcy narzekali na bardzo łatwe odcinki specjalne.

Tegoroczny rajd był ogólnie wyjątkowo udany dla polskich uczestników. W pierwszych dziesiątkach różnych kategorii znalazło się aż 5 naszych kierowców.

 

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Bezpłatna konferencja IT + targi pracy InfoMEET WROCŁAW

Data: 8 lutego 2014 r. Miejsce: Wrocław, hotel Radisson Blu   InfoMEET to miejsce spotkań wszystkich osób zainteresowanych światem IT....

Close