Kanał Rss
Content
Mikrogranty
6 lutego 2017

Już wiadomo, że program „mikroGRANTY”, który powstał za sprawą tego, iż Wrocław w roku ubiegłym pełnił rolę Europejskiej Stolicy Kultury, zostanie kontynuowany również i w 2017. Nabór wniosków będzie mieć miejsce w kwietniu. To wspaniała wiadomość dla wszystkich wrocławian, którzy będą chcieli zmieniać oblicze kulturalne miasta.

Działania, jakie będą mogły być zgłaszane w ramach programu „mikroGRANTY” dotyczyć mają przede wszystkim pomysłów dotyczących kultury i zaangażowania społeczności lokalnej w zmiany swojego najbliższego otoczenia.  Ważne, iż zgłaszać będzie można działania odnoszące się do każdej dziedziny sztuki ale pod warunkiem, że będą one wydarzeniami na małą skalę. Ci zaś, którzy przystąpią do projektu uzyskają nie tylko wsparcie finansowe, ale również otrzymają pomoc merytoryczną, które nie ograniczy się jedynie do rozstrzygania trudności technicznych. W ramach programu będzie można liczyć również na wsparcie prawne, logistyczne czy promocyjne.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Nowy wiceprezydent

2 lutego, we wrocławskim urzędzie przedstawiono oficjalnie nową wiceprezydent miasta Wrocław, panią Magdalenę Piasecką z Nowoczesnej. Zastąpi ona na tym...

Close