Kanał Rss
Content
Międzynarodowe Targi Pracy
15 maja 2012

Wyselekcjonowani pracodawcy, warsztaty ułatwiające zdobycie posady, wykłady i rozmowy rekrutacyjne na miejscu – to wszystko znajdziesz na Międzynarodowych Targach Pracy, które odbędą się już 23 i 24 maja na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Organizowane przez Stowarzyszenie “Lubię Wrocław” wydarzenie odbywa się pod patronatem wszystkich największych uczelni naszego miasta.

Bardzo się cieszę, że warsztaty, które przygotowaliśmy dla studentów już teraz cieszą się takim zainteresowaniem – mówi Adam Zawada, koordynator projektu z ramienia Stowarzyszenia Lubię Wrocław – uczestnicy targów będą mogli przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej, zredagować skuteczne CV, występować publicznie czy nauczyć się odmawiać. To ważne na dzisiejszym, trudnym rynku pracy.

 

Organizatorzy chcą wyjść naprzeciw potrzebom studentów i absolwentów wrocławskich uczelni, a także najważniejszych przedsiębiorców z regionu. Dlatego partnerzy tacy jak Credit Suisse, Work Service czy Nokia bez wahania zdecydowali się na współpracę z Międzynarodowymi Targami Pracy- mówi Rafał Kuryło, zajmujący się marketingiem wydarzenia.

Goście będą mogli również uczestniczyć w rozmowach rekrutacyjnych, do których przygotowują się wystawcy. W procesie rekrutacji docenia się osoby, które szukają pracy w sposób aktywny. Rozsyłanie setek CV do przypadkowych ogłoszeniodawców to przeszłość. Czas na bezpośredni kontakt – najlepiej w trakcie Międzynarodowych Targów Pracy.

Organizatorzy zapraszają również na stronę www wydarzenia, gdzie poza aktualnościami z przygotowań do targów znaleźć można specjalne oferty pracy, a także regularnie aktualizowany dział merytorycznej wiedzy dotyczącej rynku pracy, redagowany przez zespół MTP, jak również przez wystawców.

Więcej:

www.mtp.wroclaw.pl

 

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Wieczór Polski

Duszpasterstwo Kolejarzy i Dolnośląskie Towarzystwo Muzyczne zapraszają na 95 Wieczór Polski, który odbędzie się 15 maja o godzinie 17:00. Prelekcja...

Close