Kanał Rss
Content
Koniec klubu Impra? Właściciel zatrzymany przez policję
3 kwietnia 2015

Pierwszy we Wrocławiu klub disco polo zamknięty. Po tym jak policja cofnęła “Imprze” koncesję na alkohol w połowie marca, okazało się również, że funkcjonariusze aresztowali właściciela klubu. Czy to oznacza koniec popularnego miejsca dyskotek?

Klub “Impra” znajduje się przy ulicy Ofiar Oświęcimskich. Rok temu został hucznie otwarty, jako pierwsze miejsce z imprezami disco polo. W marcu klub zaczął mieć problemy, ponieważ stracił koncesję na alkohol. I to właśnie sprzedaż trunków wyskokowych bez zezwolenia, miała być powodem zatrzymania właściciela lokalu. Te doniesienia potwierdziła policja.

Obecnie “Impra” jest zamknięta i trudno przypuszczać, jaki będzie jej dalszy los. Niełatwo sobie wyobrazić klub żyjący z dyskotek, w którym nie można kupić alkoholu. Czy to już koniec lokalu, który wyznawał zasadę “polskie disco ponad wszystko”?

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Oddanych głosów: 1 , Średnia: 5.00 na 5.00)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Durex Śląsk Wrocław? Miasto w końcu znalazło zamożnego inwestora

Powoli dobiega saga związana z finansowaniem przez miasto Wrocław piłkarskiego Śląska. Magistrat znalazł inwestora, który jest skłonny wyłożyć duże pieniądze...

Close