Kanał Rss
Content
Kibice wizytują trening
10 grudnia 2015

Po ostatnich fatalnych meczach – i ogólnie rzecz biorąc tragicznej postawie w tym sezonie – wrocławski Śląsk zajmuje ostatnią pozycję w ligowej tabeli. Nikogo nie może to satysfakcjonować, a już najmniej jego fanów.

W związku z tym na treningu wrocławskiej drużyny pojawiła się grupa ok. 40 kibiców WKSu wraz z transparentem, który w sposób dobitny sposób miał skłonić zawodników ekstraklasowej drużyny do intensywniejszej pracy na rzecz wyników Śląska Wrocław.

Na swojej stronie internetowej kibice wrocławskiej drużyny zamieścili ironiczną relację ze zdarzenia: „Dzisiejszy trening naszych kopaczy prowadzony już przez nowy sztab szkoleniowy odwiedziła delegacja Fanatyków Śląska. Po analizie poprzednich, nieudanych spotkań fani Śląska udzielili cennych wskazówek na przyszłe mecze. Przybyli kibice również głośno analizowali konsekwencje kolejnych meczów oddanych bez walki. Padały mocne słowa, ale futbol to gra dla mężczyzn, wiec wierzymy, że wszyscy wyciągną z tego spotkania odpowiednie wnioski.”

(zdjęcie i kibicowska relacja za: kibiceslaska.pl)


SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Koniec dwuwładzy w Trzebnicy

Od pewnego czasu głośno było o sprawie rządów w podwrocławskiej Trzebnicy, jakie sprawowane były przez dwóch starostów.

Close