Kanał Rss
Content
Dzień Społecznej Supermocy
19 marca 2013

ZAPROSZENIE
do udziału w Dolnośląskich Targach Organizacji Pozarządowych 2013
26 maja 2013 r., Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1, Wrocław
W niedzielę 26 maja 2013 r. Hala Stulecia i jej okolice staną się miejscem spotkania dolnośląskich organizacji pozarządowych, podmiotów ekonomii społecznej, przedstawicieli instytucji publicznych oraz firm zaangażowanych społecznie. Targi są jednym z wydarzeń zaplanowanych w ramach Dolnośląskiego Forum Organizacji Pozarządowych i Aktywności Społecznej 2013 i mają charakter otwarty. Ich celem jest promocja dolnośląskich organizacji pozarządowych oraz różnych przejawów aktywności społecznej wśród mieszkańców Dolnego Śląska, a także integracja trzech sektorów – publicznego, prywatnego i pozarządowego.
Stoisko wystawiennicze w ramach Targów jest nieodpłatne – dodatkowa opłata w wysokości 50,00 PLN jest przewidziana jedynie przy stoisku z dostępem do prądu (liczba stoisk jest ograniczona).
Nabór organizacji i podmiotów trwa od 15 marca do 15 kwietnia 2013 r. i odbywa się poprzez formularz elektroniczny dostępny na stronie www.halastulecia.pl/ngo bądź formularz papierowy.
Do 30 kwietnia wszystkie organizacje i podmioty zostaną poinformowane o zakwalifikowaniu się.
Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Targów.
Informacji nt. udziału w Targach udziela Urszula Bandurowska – Fundacja „Umbrella” – każdy poniedziałek i czwartek w godzinach od 9.00 do 15.00, tel. 71 3597500, targi@sektor3.wroclaw.pl.
Szczegóły na stronie: www.halastulecia.pl/ngo

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Bielany coraz większe

Już w drugiej połowie marca w podwrocławskich Bielanach otwarty zostanie sklep Mega Abra. Będzie to pierwszy tak duży sklep meblowy...

Close