Kanał Rss
Content
Dni Seniora – specjalny program Klubu Seniora Angel Care
22 września 2016

Pierwsza pomoc, nordic walking dla początkujących, warsztaty decoupage, tworzenie niepowtarzalnej biżuterii, a może  kino? Klub Seniora Angel Care przygotował specjalny program na Dni Seniora. Zapisy już trwają. Wstęp wolny.

Pięć wyjątkowych wydarzeń przygotowało centrum seniora Angel Care dla uczestników tegorocznych Dni Seniora we Wrocławiu.

Specjalnie na Dni Seniora wybraliśmy takie aktywności i zajęcia, które cieszą się dużą popularnością wśród seniorów. Pozwalają rozwinąć zainteresowania, poszerzyć horyzonty i spędzić czas w ciekawym towarzystwie. Zachęcamy do udziału w Dniach Seniora, a na co dzień zapraszamy do naszego Klubu Seniora – mówi Michał Kowalski, dyrektor generalny Angel Care Wrocław.

Wydarzenia Klubu Seniora Angel Care w ramach Dni Seniora 2016:

  • Kurs nordic walking – 26 września 2016 r., godz. 11.00

Zajęcia z instruktorem przygotowane specjalnie pod kątem możliwości początkujących seniorów. Warto wziąć w nich udział, ponieważ  spacerowanie z kijkami angażuje nawet 90% mięśni, nie obciąża stawów tak jak zwykły marsz, a także rozwija wytrzymałość.

  • Wykład o udarach i pierwszej pomocy – 28 września 2016 r., godz. 15.00

Uczestnicy specjalnego wykładu poznają podstawy pierwszej pomocy oraz powiększą wiedzę o udarach. Pierwsze objawy udaru są bardzo dyskretne, a rozpoznanie ich i szybka reakcja mogą uratować życie.

  • Warsztaty decoupage – 4 października 2016 r., godz. 10.00

Zajęcia artystyczno-manualne, które polegają dekorowaniu przedmiotów za pomocą naklejek i lakieru. Seniorzy mogą przynieść swoje ulubione pudełka, pojemniki.

  • Warsztaty tworzenia biżuterii – 6 października 2016 r., godz. 10.00

W kreatywny sposób będzie można się wykazać podczas zajęć tworzenia biżuterii. Uczestnicy  własnoręcznie wykonają autorskiego projektu kolczyki, naszyjniki, korale czy bransoletki. Świetny pomysł na prezent.

  • Seans filmowy – 7 października 2016 r., godz. 13.00

Kameralna atmosfera oraz doborowe towarzystwo. Pokaz kinowy dla seniorów z rodzinami, przyjaciółmi.

Wszystkie wydarzenia organizowane przez wrocławskie centrum seniora odbędą się w Angel Care. Udział jest bezpłatny, ale obowiązują wcześniejsze zapisy w recepcji centrum lub pod numerami telefonów 71 306 90 30 lub 506 919 332.

100 członków Klubu Seniora Angel Care

Wrocławskie centrum prowadzi otwarty Klub Seniora. To cykl bezpłatnych zajęć i spotkań dla seniorów: ćwiczenia fizyczne, trening umysłu, warsztaty artystyczne, wieczorki taneczne, wykłady czy kluby zainteresowań. Spotkania Klubu Seniora odbywają się w Angel Care codziennie. Należy do niego już 100 osób.

www.angel-care.pl

Angel Care działa przy ul. Dyrekcyjnej we Wrocławiu w budynku dawnego szpitala Uniwersytetu Medycznego. Jest pierwszym punktem na mapie sieci ośrodków opieki w Polsce firmowanych tą marką, ale także w innych młodych państwach członkowskich Unii Europejskiej.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Śmierć na piątce

Samochód osobowy zderzył się z autobusem na drodze krajowej nr 5 między Wrocławiem a Trzebnicą.

Close