Kanał Rss
Content
Desert Carnival II
4 lutego 2013

W miniony czwartek (31.01.2013) w klubie Alive przy ulicy Kolejowej odbyła się II edycja Desert Carnival. Podczas imprezy zaprezentowały się cztery ciężkobrzmiące (słowo to bynajmniej nie jest negatywne) kapele: Blank Faces, Entropia, PurpleHaze Ensemble, Flesh World. Z minuty na minutę atmosfera stawała się coraz bardziej ognista, a grane dźwięki z coraz większą siłą poruszały zgromadzoną publikę. Koncerty trwały do późnych godzin nocnych, a ilość amatorów ostrych brzmień zachęciła organizatorów do tego, by już 23.03. odbyła się kolejna edycja DC.

„Słowo Wrocławian”, w skromnej, bo skromnej (bo mojej) osobie wysłuchało zaplanowanych koncertów i wyraża swą opinię: na pewno będziemy z Wami podczas kolejnej edycji, gdyż bardzo się nam podobało. Żalujemy tylko, że w piątek trzeba było się zjawić w pracy już o 8. Oświadczamy także, że polska młoda scena muzyczna twardo stąpa po ziemi i ma wiele ciekawego do powiedzenia. Organizatorom i klubowi Alive dziękujemy za współpracę.

Polecamy się na przyszłość.

 

E.T.

 

 

 

 

 

 

Autorem zdjęć jest Wojciech Kochanowicz

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Oddanych głosów: 4 , Średnia: 5.00 na 5.00)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Kiedy medycyna zawodzi

W samym centrum Wrocławia, bo jak inaczej nazwać ulicę Szewską, można spotkać się z kimś zupełnie wyjątkowym. Z kimś, dla...

Close