Kanał Rss
Content
Busker Bus odwiedzi Wrocław
22 sierpnia 2014

Busker Bus to międzynarodowy festiwal sztuki ulicznej, który odbywa się co roku w sierpniu. Uczestniczy w nim około 50 artystów z różnych krajów i dziedzin np. muzyka, teatr uliczny, klauni, magicy żonglerzy i akrobaci cyrkowi.

Pomysłodawcą i organizatorem festiwalu jest Romuald Popłonyk, który kiedyś sam występował jako artysta uliczny. Podczas festiwalu we Wrocławiu zaprezentuje się 31 artystów pochodzących z Chin, Austrii, Brazylii, Japonii, Macedonii, Australii, Argentyny, Grecji, Holandii i Słowenii. Występy potrwają od 30 do 60  minut, a w ich ramach odbędą się koncerty jam session i etiudy kabaretowe.

W tym roku festiwal zawita do Wrocławia i potrwa od 22-24 sierpnia, a artyści uliczni będą zapraszać do zabawy przechodniów. Trwająca obecnie osiemnasta już edycja festiwalu odwiedzi jeszcze mieszkańców w Brzegu, Zielonej Górze i Zgorzelcu.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Southern metalowa ofensywa we Wrocławiu już 5 września!

Siódma edycja znanego festiwalu spod znaku Desert Carnival odbędzie się 5 września we wrocławskim klubie Alive. Tym razem organizatorzy zapewnili...

Close