Kanał Rss
Content
Bezpłatne konsultacje
24 stycznia 2017

Tak jak i w zeszłym roku, i w 2017 będzie można przebadać się dermatologicznie w ramach prowadzonej we Wrocławiu kampanii Rakoobrona. Jeśli ktoś zatem nie zdążył, bądź nie miał możliwości upewnienia się, czy ze swoją skórą wszystko jest w porządku, właściwe ma ku temu wspaniałą okazję. Ruszyły bowiem zapisy na wizyty zaplanowane na pierwszy kwartał tego roku.  

Przebadać będzie można się w przychodni OTOMED przy ul. Zwycięskiej 14e/4 na wrocławskim Ołtaszynie. Zgodnie z informacjami podanymi na portalu internetowym wroclaw.pl badania będą wykonywać specjaliści, którzy uczestniczą w kampanii Rakoobrona: lek. Klaudia Rubas i dr Piotr Kobielak. Tak samo jednak, jak w przypadku zwykłej wizyty u lekarza obowiązuje wcześniejsza rejestracja telefoniczna, którą można dokonać pod numerem telefonu 71 715 91 91, od poniedziałku do czwartku w godzinach 14:00 do 17:00. Bezpłatne konsultacje zaś odbywać się będą we wtorki , w godzinach od 15:00 do 19:00 oraz w czwartki – od 15:00 do 18:00.

Dane statystyczne ujawniają, że liczba nowych zachorowań na czerniaka, będącego jednym z najgroźniejszych nowotworów złośliwych na świecie, w Polsce podwaja się średnio co 10 lat. W przypadku nowotworów, najistotniejszy jest czas i szybkie rozpoznanie, dlatego profilaktyka odgrywa tutaj tak kluczową rolę. Wczesne wykrycie czerniaka daje możliwość nawet 90 % wyleczenia.  Właśnie dlatego, w maju 2016 roku, organizatorzy informacyjno-edukacyjnej Rakoobrona, otworzyli we Wrocławiu nieodpłatny punkt badania znamion.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Pogrzeb Ireneusza Nowackiego

Dziś o godzinie 14:00 na cmentarzu przy ul. Bardzkiej we Wrocławiu zostanie pochowany Ireneusz "Pióro" Nowacki – jedna z czołowych...

Close