Kanał Rss
Content
American Cars Mania 2017
23 czerwca 2017

Wystawa pojazdów amerykańskich we Wrocławiu. W piątek 23 czerwca, w godzinach 16.30 – 19.30 na Rynku we Wrocławiu od strony Placu Solnego, odbędzie się wystawa imponujących amerykańskich samochodów.

W czasie ekspozycji oglądać będzie można takie marki jak

Pontiac Trans Am

Cadillac DeVille

Chevrolet Silverado

Ford Crown Victoria

Chevrolet Caprice

Dodge Ram

Wystawa odbywa się w ramach promocji imprezy American Cars Mania, która odbędzie się już w pierwszy weekend wakacji w dniach 30 czerwca – 2 lipca 2017 w Miliczu.

American Cars Mania to największa impreza amerykańska w Polsce i jedna z większych tego typu imprez w naszej części Europy. W czasie wydarzenia zobaczyć można przepięknie odrestaurowane, klasyczne oraz współczesne samochody, motocykle, pojazdy militarne i legendarne ciężarówki. Punktem centralnym imprezy jest wystawa pojazdów zza oceanu, jednak towarzyszy jej dużo innych atrakcji przygotowanych dla publiczności – zarówno w dzień, jak i wieczorem każdy znajdzie coś dla siebie.

Informacja prasowa pochodzi z Biura Prasowego American Cars Mania

Więcej informacji: www.americancarsmania.pl

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Przygoda z lekkoatletyką

Uczniowie szkół podstawowych z woj. dolnośląskiego zmierzą się z dyscyplinami olimpijskimi podczas dodatkowych zajęć sportowych w swoich szkołach. Pierwsze treningi...

Close