Kanał Rss
Content
Zwycięski przetarg
20 czerwca 2017

Zła wiadomość dla osób parkujących w miejscu niezabudowanych działek przy ul. Wyszyńskiego i Sienkiewicza. Miasto, z 21 nadesłanych ofert, wybrało najkorzystniejszą, która czterokrotnie przebiła cenę wywoławczą. Wiadomo już, że powstanie tam budynek mieszkalny.

Miasto sprzedało trzy działki przy skrzyżowaniu ul. Wyszyńskiego i Sienkiewicza. Cena wywoławcza wynosiła 3 mln zł. Jak przyznaje Maja Wysocka z urzędu Miejskiego liczba chętnych pokazała, że działki stanowiły wyjątkową okazję dla inwestorów. Do przetargu zgłosiły się firmy z całej Polski, jednak najkorzystniejszą ofertę przedstawiła warszawska spółka Okre Care, będąca spółką-córką polsko-belgijskiej grupy inwestycyjnej Okre Development. Spółka za wrocławskie działki zapłaciła 11 mln zł.

Ciągnący się od prawie czterech lat remont torów z Warszawy do Białegostoku wreszcie ma przyspieszyć. W wakacje zaczyna się przebudowa środkowego odcinka. Kolejarze zarzekają się, że za trzy lata do stolicy Podlasia dotrzemy w około półtorej godziny.SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Fabryka Mercedesa

W Jaworznie wmurowano kamień węgielny pod budowę jednej z największych inwestycji w regionie - na Dolnym Śląsku powstanie fabryka Mercedesa,...

Close