Kanał Rss
Content
Zwierzęta nocy
11 lutego 2019

Redakcja: Czym zajmuje się Tajemnicza Grota?

Mateusz Wiatrowski: Tajemnicza Grota to pawilon nocnych zwierząt egzotycznych. Możemy na niej spotkać straszyki olbrzymie, gekony orzęsione czy lotopałanki. Oprócz samej wystawy oferujemy również sprzedaż samych owadów które, sami hodujemy. Istnieje też możliwość zamawiania wielu gatunków zwierząt, samych lub w pakiecie z terrarium. Ponad to mamy możliwość przygotowania pełnych zestawów terrarium z „wystrojem”, oświetleniem w zależności od potrzeb danego gatunku.

Skąd wziął się tak nietypowy pomysł na biznes?

Czy to pomysł na biznes? Nie do końca. Po wieloletniej hodowli w zaciszu domowym chcieliśmy zrobić coś więcej. Dzięki „Tajemniczej Grocie” mamy możliwość pokazania zwierząt w ciekawy sposób w przystosowanym dla zwierząt otoczeniu.

Czym jest odwrócony cykl dobowy?
Odwrócony cykl dobowy polega na zmianie dnia i nocy. W ciągu dnia jest noc, natomiast w ciągu nocy jest dzień. W nocy wszystko budzi się do życia. Dzięki specjalnemu oświetleniu mamy możliwość oglądania zwierząt, możemy zobaczyć ich zachowanie, polowanie czy żerowanie. Za dnia stworzenia chowają się w swoich zakamarkach.

Jakie zwierzęta znajdują się w Tajemniczej Grocie?
Zwierzęta to przede wszystkim zwierzęta nocne takie jak pająki, skorpiony, straszyki olbrzymie. Możemy również spotkać afrykańskie ślimaki olbrzymie, które są największym gatunkiem ślimaków lądowych. Mamy także lotopałanki karłowate, gekony lamparcie i orzęsione i wiele innych.

Czy dużo osób przychodzi zobaczyć zwierzęta nocne?

Nie można mówić tu o dużej ilości gości. Po dwóch miesiącach od otwarcia nadal nie wiele osób o nas wie. Przechodni klienci wchodzą zobaczyć co się znajduje w środku z czystej ciekawości. Gwarantujemy jednak, że klimat naszego pawilonu na długo zostanie w pamięci odwiedzających oraz można za dnia poczuć się jak w nocy.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Wywiad z Piotrem Łajczakiem ze sklepu Imperium Odżywek

Jakość ma znaczenie, szczególnie jeśli chodzi o nasze zdrowie — wywiad z Piotrem Łajczakiem Pola Janus: Kto najczęściej kupuje odżywki?...

Close