Kanał Rss
Content
Zlikwidowano linię produkcyjną dopalaczy
18 września 2015

Choć rząd kilkukrotnie zapowiadał ostateczne rozprawienie się z problemem nielegalnych i groźnych dla życia środków odurzających (zwanych powszechnie dopalaczami), to ich produkcja i sprzedaż wciąż kwitnie na terenie całego kraju. Policjanci z komendy wojewódzkiej właśnie zlikwidowali linię produkcyjną, która znajdowała się w jednym z domów jednorodzinnych na terenie powiatu wrocławskiego.

Funkcjonariusze zarekwirowali łącznie ponad 26 kilogramów różnych substancji odurzających. Ich wartość, wliczając w to narzędzia do wytwarzania groźnych preparatów, może sięgać nawet miliona złotych. Linia produkcyjna znajdowała się na terenie domku jednorodzinnego. Policjanci aresztowali w nim dwóch mężczyzn, którzy będą teraz odpowiadać za posiadanie środków odurzających. Grozi im za to do 10 lat pozbawienia wolności, a w przypadku wprowadzania dopalaczy i narkotyków do obrotu, nawet 12 lat.

Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu

 

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Niezmienny “Kameleon”

  Luksusowo i w amerykańskim stylu. W latach 30. XX wieku był wrocławską wizytówką niemieckiego kupca. Swoją formą miał budzić...

Close