Kanał Rss
Content
Zaginiona sześciolatka
20 grudnia 2016

16 grudnia w Legnicy na policję wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu sześcioletniej dziewczynki. Zgłoszenie wpłynęło od rodziców dziecka, którzy zostali zaalarmowani faktem, że córka po basenie nie wróciła do domu. Polica wszczęła poszukiwania. Okazało się, że dziecko cały ten czas było zamknięte w autobusie.

Jak podaje tvn24.pl mł. asp. Iwona Król-Szymajda z legnickiej policji „Tego, by dzieci, po powrocie z basenu, zostały oddane pod opiekę rodziców miała pilnować kobieta, która pojechała z nimi na basen. Okazało się jednak, że postanowiła wysiąść z autobusu wcześniej niż jej podopieczni.” Autobus z dziećmi pojechał dalej. Kierowca pojazdu dojechał na pętlę i stamtąd, nie zauważywszy nikogo, oddalił się. Dopiero po paru godzinach, kiedy o sprawie zaginionego dziecka zaczęło być głośno, mężczyzna wrócił się do pojazdu i jeszcze raz go przeszukał. Okazało się, że w środku znajdowała się zaginiona dziewczynka. Na razie policja stara się ustalić, jak doszło do całego zdarzenia.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Koniec marzeń o Wielkiej Brytanii

Troje mieszkańców Dolnego Śląska usłyszało zarzuty w związku z rozbiciem przez funkcjonariuszy Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej grupy, biorącej udział w...

Close