Kanał Rss
Content
Wypadki
3 września 2012

W dniu dzisiejszym doszło do zderzenia tramwaju linii 4 z samochodem osobowym marki opel omega. Świadkowie zdarzenia uważają, że winnym jest kierowca opla. Został on przewieziony do szpitala z niewielkimi obrażeniami. W ruchu samochodowym nie ma utrudnień. Po około godzinie kursowania objazdami tramwaje wróciły na swoje stałe trasy.

W niedzielę (2.09) około godziny 15.00 na skrzyżowaniu ul. Popowickiej i Białowieskiej doszło do stłuczki samochodów osobowych marki audi i skoda. Zginął kierowca skody (70 lat). Skoda wyjeżdżała z ul. Białowieskiej a wtedy z dużą prędkością wjechało w nią audi. Najprawdopodobniej wina leży po stronie kierowcy skody, który nie zachował ostrożności. Zostanie wyjaśnione to w toku śledztwa. Do godziny 16.00 ul. Popowicka była zablokowana, objazd wyznaczono przez ul. Białowieską. Mieszkańcy pobliskich bloków obwiniają o to brak sygnalizacji świetlnej. Na tej ulicy dochodziło już do wielu takich wypadków.

 

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Rozpoczęcie roku szkolnego

Dziś rozpoczyna się nowy rok szkolny 2012/2013. Naukę w dolnośląskich szkołach zacznie 28 125 uczniów podstawówek, 11 718 gimnazjalistów i...

Close