Kanał Rss
Content
Wyjazd do Karpacza – trzecia edycja konkursu! Konkurs rozstrzygnięty.
27 czerwca 2012

Kontynuujemy nasz konkurs rozpoczęty we współpracy z Hotelem Majestic i Rezydencją Apollo!

Drodzy Czytelnicy, czy nie myśleliście o wyjeździe w ustronną, górską okolicę, aby odpocząć chociaż na kilka dni od pośpiechu, natłoku zajęć i zmęczenia pracą? Jeśli tak, to macie właśnie okazję na dwudniowy pobyt w rezydencji Apollo lub Hotelu Majestic w Karpaczu – miejscowości, która jest jednym z najbardziej znanych ośrodków turystycznych w Polsce.

Żart? Bynajmniej! Wystarczy, że z papierowego egzemplarza „Słowa Wrocławian” wytniecie specjalny kupon i prześlecie go na adres naszej redakcji: MAGNES MEDIA, ul. Karola Miarki 6-10/44, 50-306 Wrocław.

Uwaga: kupon zawiera rubrykę o treści “O czym chciałbyś przeczytać w Słowie Wrocławian” – i to właśnie ona jest kluczem do waszego sukcesu. Trzeba wykazać się inwencją i dosłownie w kilku słowach zasugerować interesujący temat artykułu, który mógłby ukazać się na łamach naszej gazety!

W dniu 6 lipca 2012 roku wyłonimy dwie pary szczęśliwców. Dwie pary, bo oczywiście chodzi o pobyt dla dwóch osób. Każda para otrzyma voucher, który będzie można wykorzystać w pasującym jej terminie.

Przewidziane są dwa noclegi w eleganckim pokoju, a także śniadania i możliwość skorzystania z sauny. Jeśli więc chcecie „gdzieś się wyrwać”, to nie zwlekajcie, bierzcie do rąk nożyczki i… wysyłajcie zgłoszenie do konkursu!

Komfortowy, trzygwiazdkowy Hotel Majestic usytuowany jest w spokojnej części miasta, przy głównej ulicy Karpacza, blisko wychodzących w Karkonosze szlaków turystycznych. Duże, przestronne pokoje wyposażone są w łazienki, TV SAT i bezprzewodowy internet. Hotel Majestic oferuje także swoim Gościom relaks, odprężenie i chwile przyjemności w Gabinetach SPA.

Rezydencja “Apollo” jest obiektem z końca XIX wieku, co sprawia, że łączy ona w sobie styl i wysoki standard. Obiekt położony jest w cichej dzielnicy nieopodal szlaków Biały Jar, które prowadzą do najpiękniejszych zakątków Karkonoszy.

Zwyciężcami zostali Pan Andrzej Gonera i Pani Aleksandra Misiek. Serdecznie gratulujemy.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Książka na wakacje – rozwiązanie

Drodzy Czytelnicy, były koncerty, były wyjazdy, a teraz przyszła pora na książki. Dzięki współpracy z Wydawnictwem Marina mamy dla Was...

Close