Kanał Rss
Content
Wrocławskie Mikołajki
2 grudnia 2014

Tegoroczne Mikołajki na terenie Wrocławia będą kipić od atrakcji. 5 grudnia  odbędzie się uroczyste zapalenie choinki położonej w samym sercu rynku. 

Wrocławski Targ Dobrych Książek  oferuje tego dnia cały wachlarz zabaw dla najmłodszych, liczne warsztaty, zabawy animacyjne, pokazy multimedialne i quizy. Na ul Mikołaja nie może zabraknąć oczywiście ulubionego świętego wszystkich dzieci. Tego dnia możemy go także spotkać na rynku i w Hali Stulecia. W sobotę 6 grudnia w Arkadach  Wocławskich o godz. 16:00 największą niespodziankę zgotują Piłkarze WKS Śląsk Wrocław, którzy specjalnie z okazji Mikołajek w tym dniu pojawią się w holu kina z upominkami nie tylko dla swoich kibiców. 7 grudnia mieszkańcy stolicy dolnego śląska będą mieli okazje spotkać się kolejny raz z zawodnikami  lokalnej drużyny, ty razem  na Stadionie Miejskim. W tym miejscu również organizatorzy przewidują moc atrakcji i upominków dla przybyłych.  W programie imprezy są gry interaktywne, warsztaty rękodzieła, czy pokazy judo.  Dla tych, którzy nie lubią zimna, świetny wyjściem będą odwiedziny w aqua parku. Tego dnia najmłodsi mogą liczyć na interesujące promocje. A i dorosłym przyda się odrobina rozrywki. Podobnie sprawy maja się z kinami na terenie miasta. Wiele z nich bierze udział w Wrocławskich Mikołajkach i tam mogą nas czekać miłe niespodzianki.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Nowe laboratorium chemiczne dla dzieci i młodzieży.

Koncern BASF Polska i Wrocławskie Centrum Badań EIT podpisały umowę dotyczącą współpracy w zakresie działań edukacyjnych.

Close