Kanał Rss
Content
Wrocław wyda ponad 17 milionów na promocję
24 lipca 2015

Ponad 17 milionów złotych przeznaczonych jest w tegorocznym budżecie Wrocławia na promocję miasta. Środki te mają zwiększyć zainteresowanie stolicą Dolnego Śląska zarówno w regionie, całym kraju, jak i poza granicami kraju. Na co przeznaczone będą pieniądze?

Duża część środków zostanie przekazana na organizację różnego rodzaju wydarzeń. Wśród nich znajdą się m. in.: Międzynarodowy Festiwal Kryminału, Dzień Życzliwości, Festiwal Wrocławskie Krasnale czy też Europa na Widelcu. Na obsługę oraz przeprowadzenie tych imprez z budżetu pójdzie 7 milionów złotych.

Jeszcze większa kwota (7,8 mln) wydanych zostanie nie promocję związana ze sportem. Pieniądze trafią do Śląska Wrocław Handball Team, siatkarek z Impelu czy też Polskiego Związku Futbolu Amerykańskiego. Z tych środków sfinansowany będzie również wrocławski maraton. Część sportowych imprez, jak np. Tumski Cup, już się odbyły.

Ponad pół miliona złotych kosztować będą materiały promocyjne na potrzeby miasta. Część ze środków na promocję zostanie wykorzystana w związku z Europejską Stolicą Kultury 2016, którą w tym roku magistrat chce mocno propagować.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Garaż jednostanowiskowy czy wielostanowiskowy?

  Obecne przepisy prawa budowlanego stwarzają często trudności w interpretacji. Szczególnie kiedy w grę wchodzi budowa garażu. Wiele osób zastanawia...

Close