Kanał Rss
Content
Weekend na eko
6 maja 2014

VII Kiermasz Żywności Ekologicznej i XX Kiermasz Ogrodniczy to dwie okazje, by uczynić własne życie bardziej zielonym. Obie imprezy już w najbliższy weekend 10 i 11 maja na Placu pod Iglicą przy Hali Stulecia.

Na Placu pod Iglicą przy wrocławskiej Hali Stulecia zgromadzą się producenci i sprzedawcy produktów ekologicznych i tradycyjnych. W 2013 roku zaprezentowało się ponad 60 wystawców z całej Polski, a liczba odwiedzających była bliska 20 tys. osób.

Na wszystkich chętnych czekają m.in. smakołyki pochodzące z upraw ekologicznych, wysokiej jakości miody, produkty pszczelarskie, przetwory mleczne i jaja. Nie zabraknie pieczywa, soków, piw smakowych i produktów świeżych.

Oprócz potraw regionalnych i tradycyjnych wystawcy przedstawią wyroby rękodzieła artystycznego, w tym biżuterię, ceramikę, tekstylia oraz dzieła sztuki ludowej.

Co roku Wielki Kiermasz Ogrodniczy cieszy się szerokim zainteresowaniem wśród mieszkańców Wrocławia i okolic. W 2013 roku blisko 50 wystawców zaprezentowało swoją ofertę przed tysiącami odwiedzających z całego regionu.

Tym razem swoją ofertę zaprezentują szkółki drzew i krzewów ozdobnych, architekci terenów zielonych, firmy zakładające i pielęgnujące ogrody wodne, producenci architektury ogrodowej, dystrybutorzy kamienia oraz figur ogrodowych i wielu innych.

Każdy botanik – amator znajdzie tu coś dla siebie po wyjątkowo korzystnych cenach –wystawcy na miejscu udzielają specjalnych wiosennych rabatów.

W czasie obu imprez dodatkową atrakcją będą występy muzyków i zespołów ludowych, m.in.: Sycowiacy z Sycowa, Strzeszowianki (Strzeszów, Wisznia Mała) i Listek Koniczyny z Mietkowa.

Wstęp bezpłatny.

 

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Rak to nie wyrok

Już 8 czerwca, podczas Dnia Przyjaciół Piłki Nożnej, rusza II edycja akcji społecznej „Razem wygrywamy z rakiem piersi”, promującej wczesne...

Close