Kanał Rss
Content
UWAGA KONURS!!!
21 września 2016

UWAGA KONURS!!!

W niedzielę, 2 października 2016r., piłkarze Śląska Wrocław zmierzą się z zespołem Bruk-Bet Termalica Nieciecza w meczu 11. kolejki Lotto Ekstraklasy. Dla naszych Czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania są bilety na to spotkanie.

Chcąc wziąć udział w konkursie wystarczy polubić nasza stronę facebook (https://www.facebook.com/SlowoGazeta/) i odpowiedzieć na jedno pytanie:

  • Jakim wynikiem zakończyło się ostatnie, rozegrane 7 maja 2016r. ligowe spotkanie, w którym Śląsk Wrocław zmierzył się z Bruk-Bet Termalica Nieciecza?

Aby nie zdradzać prawidłowej odpowiedzi innym uczestnikom konkursu prosimy o przesyłanie odpowiedzi wiadomością prywatną na facebook (nie umieszczając odpowiedzi w komentarzach).

Spośród osób, które poprawnie odpowiedzą na pytanie, wylosujemy 3 podwójne wejściówki na spotkanie Śląska z Termalicą, które odbędzie się 2 październik o godzinie 15.30 na Stadionie Miejskim. W odpowiedzi prosimy także napisać swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego – do zwycięzców zadzwonimy.

Konkurs trwa do dnia 28.09.2016r, do godz. 12.00.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Znaleźli schron z drugiej wojny

Na budowie w centrum Wrocławia znaleziono unikatowy obiekt.

Close