Kanał Rss
Content
Uchylony immunitet
24 września 2017

Zatrzymany na początku roku przez ochroniarzy Media Markt Robert W. (sędzia Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu) sam zrzekł się immunitetu. Przypomnijmy, że sędzia dopuścił się wówczas kradzieży „drobnego sprzętu elektronicznego”.


Sprzęt, który w lutym wyniósł z marketu Robert W. oszacowano na łączną sumę około 2444 zł. Po tej informacji do mediów przedostała się kolejna, że w czasie przeszukiwań domu sędziego znaleziono jeszcze większą ilość drobnej elektroniki, zaś kilka dniu później okazało się, że małżonka Roberta W. również podejrzewana jest o kradzież, tyle że w Wałbrzychu.
Niestety, aby postawić sędziemu zarzut przestępstwa należy w pierwszej kolejności uzyskać zgodę Sądu Dyscyplinarnego. Taką decyzję wydał Sąd Apelacyjny w Warszawie po tym, kiedy Robert W. sam przekazał oświadczenie o zrzeknięciu się immunitetu. Dopiero kiedy decyzja Sądu Apelacyjnego się uprawomocni będzie można byłego sędziego wezwać na przesłuchanie w charakterze podejrzanego.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Oddanych głosów: 1 , Średnia: 4.00 na 5.00)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Dni Promocji Zdrowia

23 i 24 września (sobota i niedziela) na terenie miasta wystartowały Wrocławskie Dni Promocji Zdrowia. Jedenasta odsłona cyklu odbyła się...

Close