Kanał Rss
Content
Tydzień Jezusa po raz kolejny we Wrocławiu
7 sierpnia 2017

Spektakl „Bramy Nieba, Płomienie Piekła”, regionalny Marsz dla Jezusa, liczne koncerty, strefa zabaw dla dzieci itp. atrakcje odbędą się we Wrocławiu pod szyldem Tygodnia Jezusa. Mieszkańców stolicy Śląska w dniach 13-19 sierpnia 2017 czeka eksplozja współczesnej i alternatywnej kultury chrześcijańskiej.

W sobotę 19 sierpnia o godz. 15:00 z Placu Solnego wyruszy Regionalny Marsz dla Jezusa. Na ulicach Wrocławia pojawią się biało-czerwone baloniki, charakterystyczne czerwone koszulki z treściami o charakterze ewangelizacyjnym. W pokojowej manifestacji wezmą udział chrześcijanie z różnych denominacji. Jej celem jest zwrócenie uwagi na potrzebę krzewienia chrześcijańskich  wartości, będących fundamentem zachodniej cywilizacji.

„Tydzień Jezusa to jedyny w swoim rodzaju festiwal, organizowany przez ludzi, dla których Bóg jest na pierwszym miejscu przez 365 dni w roku”- taki komunikat widnieje na stronie internetowej imprezy, w przygotowanie której zaangażowało się kilka  protestanckich kościołów we Wrocławiu oraz organizacji z zewnątrz.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
„Pułapka” – Jolanta Maria Kaleta

PREMIERA – 5.10.2017r. Jolanta Maria Kaleta zaskakuje nas po raz kolejny. Autorka stworzyła opowieść łączącą przygodę z elementami grozy. Wraz...

Close