Kanał Rss
Content
Zapraszamy na targi pod naszym patronatem:
Kup mieszkanie na wiosnę
22 marca 2017

Szukasz mieszkania, ale przeraża Cię oglądanie setek podobnych do siebie tron internetowych? Nie masz czasu na odwiedzanie kolejnych biur sprzedaży deweloperów? Rozwiązaniem Twoich problemów może być wizyta na V edycji targów „Przyjdź, kup i zamieszkaj NA SWOIM”, które firma Group4Events organizuje już 8-9 kwietnia we wrocławskiej hali Orbita.

Czytaj więcej!
Skończ szukać i zamieszkaj na swoim!
28 października 2016
Szukasz mieszkania i nie możesz znaleźć nic sensownego? Masz alergię na internetowe wyszukiwarki? Przeglądanie gazetowych ogłoszeń przyprawia Cię już o ból głowy? Rozwiązanie Twoich problemów może być prostsze, niż myślisz - już 19-20. listopada w Hali ORBITA przy ul. Wejherowskiej 34 odbędzie się kolejna, 4. edycja targów „Przyjdź, kup i zamieszkaj NA SWOIM”!
Czytaj więcej!
XV Targi i Wystawa Zoologiczno – Botaniczna
12 września 2016

XV Targi i Wystawa Zoologiczno - Botaniczna

ZOO - BOTANICA

24-25 września 2016,

Hala Stulecia, Wrocław

    Targi i wystawa ZOO-BOTANICA 2016 to dynamicznie rozwijająca się impreza zoologiczno-botaniczna z wieloletnią tradycją. Poprzednia 14-ta edycja targów, mówi sama za siebie, ponieważ zgromadziła blisko 150 wystawców, w tym wiodące polskie i zagraniczne firmy oraz ponad 16 tysięcy odwiedzających.
Czytaj więcej!
Dźwięki Wrocław Tattoo Konwent
14 kwietnia 2016

Odbywający się 23 i 24 kwietnia Wrocław Tattoo Konwent po raz kolejny wychodzi naprzeciw zróżnicowanym gustom muzycznym swoich uczestników. W tym roku oprócz odgłosu ponad setki maszynek w klubie Pralnia i Zaklętych Rewirach we Wrocławiu usłyszeć będzie można takich artystów jak  Syny, Schizmę, The Fialky, The Dog, Eproma, Pochwalone, Maćka Szymczuka i innych.

Czytaj więcej!
DOLNOŚLĄSKIE TARGI ŚLUBNE
31 marca 2016
3 kwietnia w Klubie Biznesowym na Stadionie Wrocław przy Al. Śląskiej 1 w godzinach do 10:00 do 16:30 odbędą się Dolnośląskie Targi Ślubne.
Czytaj więcej!
Koniec zimy uczcij… kupując mieszkanie!
15 marca 2016
 

Nie chcesz w nieskończoność mieszkać z rodzicami, potrzebujesz więcej przestrzeni dla dzieci, a może po prostu uważasz wynajem za coś bezsensownego? Przyjdź 9-10 kwietnia na targi nieruchomości „Przyjdź, kup i zamieszkaj NA SWOIM” w Hali ORBITA i znajdź wymarzone mieszkanie lub dom.

Czytaj więcej!
XXII WROCŁAWSKIE TARGI KSIĄŻKI NAUKOWEJ
10 marca 2016

16–18 marca 2016 r. w  Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej, ul. Janiszewskiego 8 (budynek D-20) odbędą się XXII Wrocławskie Targi Książki Naukowej.

Czytaj więcej!
Mieszkaniowa gorączka
25 sierpnia 2015

Pierwsza po wakacjach edycja Targów Mieszkań i Domów. Sytuacja na rynku mieszkaniowym w ostatnim czasie w niczym nie ustępuje tej na mapach pogodowych – jest gorąco. Nowy Adres postanowił jeszcze lekko podnieść temperaturę, wprowadzając na Targach Mieszkań i Domów całą listę nowości. Start odmienionych targów już 5 września, w Hali Stulecia.

Czytaj więcej!
IV Targi Kosmetyczno-Fryzjerskie „Dni Urody i Spa”
5 maja 2015
Czwarta edycja Targów Kosmetycznych Dni Urody i Spa już za nami! Podczas weekendowej imprezy w dniach 25-26 kwietnia w Hali Stulecia na odwiedzających czekało mnóstwo atrakcji: darmowe zabiegi, bogata oferta wiodących marek, pokazy wizażu, stylizacji paznokci, specjalistycznych zabiegów kosmetycznych, masażu, profesjonalnych wykładów oraz konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.
Czytaj więcej!
Targi Murator EXPO
11 lutego 2015
Murator EXPO od wielu lat współpracuje z uczestnikami polskiego rynku nieruchomości. Pięć razy w roku, pod patronatem najwyższych urzędów państwowych organizujemy w Warszawie największe w Polsce Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. To impreza o ugruntowanej pozycji zarówno w gronie oferujących, jak i zainteresowanych zakupem własnego „M”. Ekspozycję wystawców uzupełnia bogaty program edukacyjny kierowany zarówno do profesjonalistów z branży, w tym do wystawców i architektów, jak i do indywidualnych inwestorów.
Czytaj więcej!
Archiwum targów:
XV Targi i Wystawa Zoologiczno – Botaniczna
12 września 2016

XV Targi i Wystawa Zoologiczno - Botaniczna

ZOO - BOTANICA

24-25 września 2016,

Hala Stulecia, Wrocław

    Targi i wystawa ZOO-BOTANICA 2016 to dynamicznie rozwijająca się impreza zoologiczno-botaniczna z wieloletnią tradycją. Poprzednia 14-ta edycja targów, mówi sama za siebie, ponieważ zgromadziła blisko 150 wystawców, w tym wiodące polskie i zagraniczne firmy oraz ponad 16 tysięcy odwiedzających.
Czytaj więcej!
RedNet zaprasza!
2 października 2013
Już 12-13 października we wrocławskiej Hali Stulecia:
  • najlepsza oferta mieszkaniowa z terenu Wrocławia i okolic
  • Strefa Wnętrz
  • porady i konsultacje ekspertów
  • ostatnia szansa na kredyt bez wkładu własnego
    Czytaj więcej!
Targi Kariery Programisty
30 września 2013

S jak Sukces - Targi Kariery Programisty

Serdecznie zapraszamy programistów na Networking IT, który odbędzie się we Wrocławiu już 19.10.2013 w hotelu Mercure. Targi Kariery to pomysł na ciekawie i efektownie spędzony dzień. Wydarzenia są organizowane cyklicznie w wielu miastach w Polsce. Każde z nich to ciekawe pokazy - tym razem będzie można zobaczyć m.in. drukarki 3D i Google Glass, posłuchać interesujących wykładów, a także rozejrzeć się na rynku pracy i zapoznać  z ofertą firm rekrutujących oraz projektami, do których trwają  nabory. 
Czytaj więcej!
ZOO – BOTANICA 2013
26 lipca 2013

13 - 15 września 2013 HALA STULECIA, WROCŁAW

Zoo-Botanika  w ciągu 11 lat na stałe wpisała się w kalendarz branżowy i stała się  wiodącą imprezą na rynku zoologiczno-botanicznym w Polsce.  Dynamicznie rozwijające się  targi i wystawa  z unikalną koncepcją stały się  miejscem spotkań i wymiany doświadczeń specjalistów, prezentacji  nowości oraz bezpośredniego kontaktu z Klientem.

NAJWIĘKSZA IMPREZA ZOOLOGICZNO-BOTANICZNA W POLSCE !

Czytaj więcej!
Po zdrowie na jarmark
12 lipca 2013
Przyjazne środowisku, ekologiczne produkty stają się coraz bardziej popularne. W dobie modyfikacji genetycznych i pokarmów naszpikowanych chemią, dużo osób cierpi z powodu uporczywych dolegliwości układu pokarmowego. Jest jednak na to rada – coraz więcej Polaków wybiera wolne od GMO produkty bio, które są smaczniejszą i zdrowszą alternatywą dla konwencjonalnej żywności. Najważniejszą zasadą ekologicznej produkcji jest używanie do niej środków pochodzenia naturalnego. Spożywając warzywa bądź owoce z takiej uprawy mamy pewność, że nie dostarczymy organizmowi niebezpiecznych substancji, co więcej, ekologiczne produkty posiadają zbilansowaną zawartość składników i wyższą wartość odżywczą. Większość artykułów na sklepowych półkach, to wyroby pełne sztucznych barwników, środków zapachowych, smakowych i konserwujących.
Czytaj więcej!
HandMade & Healthy
8 lipca 2013
Drodzy Wrocławianie, przyjezdni, kochani turyści już 24 lipca (środa) rozpocznie się we Wrocławiu weekend pod nazwą „ HandMade & Healthy” Do niedzieli 28. lipca na skwerze przy Kościele Marii Magdaleny przy ul. Szewskiej będziemy mogli korzystać z wszystkich atrakcji, jakie przygotowali dla nas organizatorzy. Projekt jest odpowiedzią na wciąż rosnące zainteresowanie tematem zdrowego i zrównoważonego trybu życia. W ciągu pięciu dni (tj. 24-28.07) zamierzamy przedstawić Wrocławianom piękno i atuty regionalnego rękodzieła, przypomnieć zapomniane w dobie ulepszaczy smaku swojskie naturalne smaki, którymi raczyły Nas nasze babcie. Dlatego też głównym filarem przygotowywanego wydarzenia będzie ekologiczny jarmark, który jest najlepszym sposobem bezpośredniej konfrontacji zainteresowanych zdrowiem z lokalnymi producentami. W czasie eventu planowane są liczne szkolenia, spotkania z dietetykami orz z trenerami personalnymi.
Czytaj więcej!
Targi informatyczne Kariera IT
4 czerwca 2013

Hotel Orbis, Wrocław

ul. Powstańców Śląskich 7 

Wrocław, 15 czerwca 2013

JEDEN DZIEŃ, JEDNO MIEJSCE – WIELE MOŻLIWOŚCI!

 

Prezentacje czołowych firm znanych w całym kraju, warsztaty specjalistów, przegląd najnowszych projektów informatycznych, do których aktualnie trwają nabory, analiza szkoleń dofinansowanych przez EFS, bezpłatne materiały szkoleniowe, przerwa kawowa i poczęstunek, a dodatkowo losowanie cennych nagród ufundowanych przez Partnerów wydarzenia.

Czytaj więcej!
TARGI MOTHER & BABY W NIEZWYKŁEJ ODSŁONIE!
7 maja 2013
JUŻ 18-19 maja 2013 w Hali Stulecia!   Porady stylisty Tomasza Jacykowa, Akademia znanego „zaklinacza dzieci” Pawła Zawitkowskiego, telewizyjne DOMISIE dla dzieci oraz recital Łukasza Zagrobelnego to tylko niektóre niespodzianki na Targach Mother & Baby!!!   Już 18-19 roku kobiety, kobiety w ciąży oraz rodzice z dziećmi od 0 – 9 lat będą mieli wyjątkową okazję uczestniczyć w najbardziej znanych i lubianych targach branży dziecięcej.
Czytaj więcej!
Nowy wymiar targów pracy!
11 kwietnia 2013

Kariera w Finansach i Bankowości to nie tylko odmienne spojrzenie na stereotypowe targi pracy. To również unikalna platforma spotkań przeznaczona wyłącznie dla specjalistów dedykowanych dziedzin.

 W jaki sposób udaje się nam jednego dnia i w jednym miejscu zgromadzić  liderów bankowości i finansów?

 Naszą receptą jest przede wszystkim rejestracja kwalifikowana, za sprawą której której uczestnikami Targów Kariery są osoby z minimum kilkuletnim i potwierdzonym stażem pracy. Dzięki  niej wzrasta zainteresowanie środowiska branżowego. Wydarzenia odbywają się cyklicznie w renomowanych hotelach największych miast Polski. Gwarantuje to prestiż i wysoki poziom organizacji, gdyż zależy nam na zadowoleniu klientów. Nasi Uczestnicy to aktywni zawodowo przedsiębiorcy. Mając to na uwadze, organizujemy Targi Kariery w soboty. Udział w wydarzeniu dla wszystkich uczestników jest bezpłatny, wystarczy prawidłowe wypełnienie formularza online: http://careercon.pl/karierawfinansach/wroclaw/rejestracja
Czytaj więcej!
Znajdź wymarzone „M” na wrocławskich Targach redNet Dom Mieszkanie
9 kwietnia 2013
13 i 14 kwietnia odbędzie się  pierwsza tegoroczna  edycja wrocławskich Targów redNet Dom Mieszkanie organizowanych przez redNet Media. W ten wyjątkowy weekend w Hali Stulecia zgromadzą się deweloperzy, pośrednicy finansowi, specjaliści od wykończenia wnętrz oraz inni uczestnicy rynku nieruchomości, którzy zaprezentują swoją ofertę.   Oferta deweloperów jest bardzo bogata, w biurach nieruchomości dostępnych jest wiele lokali z rynku wtórnego, a ceny zachęcają do zakupów.  W sprzedaży wciąż znajduje się bardzo duża liczba mieszkań i domów. Większość z nich już od pewnego czasu gotowa czeka na swoich właścicieli, pozostałe są na etapie realizacji.  
Czytaj więcej!

Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z: