Kanał Rss
Content
Zapraszamy na targi pod naszym patronatem:
Harmonogram 2020
9 lutego 2020
Czytaj więcej!
Czytaj!
22 lipca 2019
W ciągu ostatnich lat narastał trend na zdrowy tryb życia. Młodzi ( i nie tylko) ruszyli na siłownie, zajęcia jogi. Zaczęli trenować crossfit i zdrowo się odżywiać. Zwracają uwagę na skład produktów. Wszystko po to aby czuć się lepiej i lepiej wyglądać, zgodnie z ideą „W zdrowym ciele- zdrowy duch”. Nie od dziś wiadomo, że nie bez powodu w starożytnej bibliotece aleksandryjskiej widniały słowa „Książki to lekarstwo dla umysłu”. Badania naukowe wykazują, że ćwiczymy nasz mózg niczym mięśnie na siłowni! Dosłownie! Rację musimy też przyznać Wisławie Szymborskiej, mawiającej, że „czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”. Nie zapominajmy więc o treningu również dla naszego mózgu.  
Czytaj więcej!
Nie takie złe?
16 marca 2019
Obecne czasy przynoszą nam wiele rozczarowań. Codzienny pęd za lepszym jutrem odbiera nam prawie zupełnie możliwość zawierania nowych kontaktów. Bo jak i kiedy to zrobić? Tindera zakłada się z różnych powodów. Jesteś singlem, który chce znaleźć miłość swojego życia. Szukasz kogoś, z kim mógłbyś przeżyć przygodę lub jesteś w związku i szukasz przygód. A może właśnie rozstałeś się z partnerem i chcesz zająć czas. Możesz robić to też po prostu z ciekawości. 
Czytaj więcej!
Kup mieszkanie na wiosnę
22 marca 2017

Szukasz mieszkania, ale przeraża Cię oglądanie setek podobnych do siebie tron internetowych? Nie masz czasu na odwiedzanie kolejnych biur sprzedaży deweloperów? Rozwiązaniem Twoich problemów może być wizyta na V edycji targów „Przyjdź, kup i zamieszkaj NA SWOIM”, które firma Group4Events organizuje już 8-9 kwietnia we wrocławskiej hali Orbita.

Czytaj więcej!
Skończ szukać i zamieszkaj na swoim!
28 października 2016
Szukasz mieszkania i nie możesz znaleźć nic sensownego? Masz alergię na internetowe wyszukiwarki? Przeglądanie gazetowych ogłoszeń przyprawia Cię już o ból głowy? Rozwiązanie Twoich problemów może być prostsze, niż myślisz - już 19-20. listopada w Hali ORBITA przy ul. Wejherowskiej 34 odbędzie się kolejna, 4. edycja targów „Przyjdź, kup i zamieszkaj NA SWOIM”!
Czytaj więcej!
XV Targi i Wystawa Zoologiczno – Botaniczna
12 września 2016

XV Targi i Wystawa Zoologiczno - Botaniczna

ZOO - BOTANICA

24-25 września 2016,

Hala Stulecia, Wrocław

    Targi i wystawa ZOO-BOTANICA 2016 to dynamicznie rozwijająca się impreza zoologiczno-botaniczna z wieloletnią tradycją. Poprzednia 14-ta edycja targów, mówi sama za siebie, ponieważ zgromadziła blisko 150 wystawców, w tym wiodące polskie i zagraniczne firmy oraz ponad 16 tysięcy odwiedzających.
Czytaj więcej!
Dźwięki Wrocław Tattoo Konwent
14 kwietnia 2016

Odbywający się 23 i 24 kwietnia Wrocław Tattoo Konwent po raz kolejny wychodzi naprzeciw zróżnicowanym gustom muzycznym swoich uczestników. W tym roku oprócz odgłosu ponad setki maszynek w klubie Pralnia i Zaklętych Rewirach we Wrocławiu usłyszeć będzie można takich artystów jak  Syny, Schizmę, The Fialky, The Dog, Eproma, Pochwalone, Maćka Szymczuka i innych.

Czytaj więcej!
DOLNOŚLĄSKIE TARGI ŚLUBNE
31 marca 2016
3 kwietnia w Klubie Biznesowym na Stadionie Wrocław przy Al. Śląskiej 1 w godzinach do 10:00 do 16:30 odbędą się Dolnośląskie Targi Ślubne.
Czytaj więcej!
Koniec zimy uczcij… kupując mieszkanie!
15 marca 2016
 

Nie chcesz w nieskończoność mieszkać z rodzicami, potrzebujesz więcej przestrzeni dla dzieci, a może po prostu uważasz wynajem za coś bezsensownego? Przyjdź 9-10 kwietnia na targi nieruchomości „Przyjdź, kup i zamieszkaj NA SWOIM” w Hali ORBITA i znajdź wymarzone mieszkanie lub dom.

Czytaj więcej!
XXII WROCŁAWSKIE TARGI KSIĄŻKI NAUKOWEJ
10 marca 2016

16–18 marca 2016 r. w  Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej, ul. Janiszewskiego 8 (budynek D-20) odbędą się XXII Wrocławskie Targi Książki Naukowej.

Czytaj więcej!
Archiwum targów:
„Słowa nie mogą wyrazić wartości jogi. Trzeba jej doświadczyć.”
6 marca 2020
Czytaj więcej!
Harmonogram 2020
9 lutego 2020
Czytaj więcej!
Nie jedz byle czego 
2 lipca 2019
  Żyjemy w czasach, gdy duża jak nigdy część ludzkości ma dobry jak nigdy dostęp do podstawowych produktów spożywczych. Jednocześnie jednak właśnie ona boryka się szeregiem problemów zdrowotnych będących rezultatem niewłaściwego odżywiania.      
Czytaj więcej!
Nadzwyczajna elastyczność
20 maja 2019
Wywiad z Ewą Cieślik Czym zajmuje się firma VEDA5? Nasza firma specjalizuje się w branży BHP. Zajmujemy się przede wszystkim kompleksową obsługą zakładów i firm pod względem zaopatrzenia, od środków bezpieczeństwa, odzieży roboczej, aż po branżowe materiały reklamowe wykonywane pod indywidualne zamówienie. Ze względu na zawiłości w kwestiach technicznych oraz prawnych dotyczących bezpieczeństwa w środowisku pracy, nasi specjaliści pomagają również klientom w doborze odpowiedniego asortymentu.
Czytaj więcej!
Zielone Ogrody Wroclavii 
11 kwietnia 2019
Zielone dachy, żyjące ściany i niekonwencjonalne wprowadzanie roślinności w przestrzeń miejską – te tematy we Wrocławiu poznają przedstawiciele państw Grupy Wyszehradzkiej.
Czytaj więcej!
Przekaż 1% dla bezdomnych zwierząt we Wrocławiu 
11 kwietnia 2019
Do końca kwietnia rozliczamy podatek dochodowy i możemy zdecydować o przeznaczeniu 1% z naszego PIT-a.
Czytaj więcej!
Na niebiesko dla Autyzmu 
11 kwietnia 2019
2 kwietnia odbył się Światowy Dzień Autyzmu. Obchodom towarzyszy ogólnoświatowa akcja „Na niebiesko dla Autyzmu" (Light It Up Blue).
Czytaj więcej!
Wystawa Space Adventure 
11 kwietnia 2019
Wystawę można zobaczyć we wrocławskiej Hali Ludowej. Zawiera ponad 100 eksponatów udostępnionych organizatorom przez NASA i U.S. Space & Rocket Center. 
Czytaj więcej!
Światowy Dzień Endometriozy 
11 kwietnia 2019
Odbyło się spotkanie z Hanną Lis, na którym wrocławianki miały okazje się spotkać i porozmawiać o endometriozie. 
Czytaj więcej!
Niewybuch we Wrocławiu 
26 marca 2019
W piątek, 8 marca, robotnicy pracujący na placu budowy przy ul. Braniborskiej we Wrocławiu znaleźli 250-kilogramową bombę z czasów II wojny światowej.
Czytaj więcej!

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z: