Kanał Rss
Content
Targi Ślubne – 13.01.2013
2 stycznia 2013

13 stycznia 2013 – X Dolnośląskie Targi Ślubne, Hala Stulecia ul. Wystawowa 1, godz. 10.00 – 17.00

 

Pierwszą imprezę zorganizowaliśmy w 1998 roku i w ciągu tych kilkunastu lat odbyło się już ponad 100tego typu imprez.

Od początku cieszą się one bardzo dużym zainteresowaniem. Współpracuje z nami ponad 2000 firm ślubno – weselnych a odwiedza nasze imprezy kilkanaście tysięcy przyszłych par młodych.

 

Organizowane przez nas Targi Ślubne odbywają się w okresie od listopada do lutego – tuż przed rozpoczęciem sezonu ślubno – weselnego. Jest to doskonała okazja do zapoznania się z nową ofertą ślubną dla przyszłych nowożeńców, a dla firm oferujących swoje usługi w branży ślubnej bardzo dobra możliwość dotarcia do klientów. Targi dają możliwość załatwienia wielu spraw w jednym miejscu, zapoznania się z najnowszymi trendami i podpatrzenia pomysłów na własny ślub i wesele a także skorzystania z rad ekspertów.

 

Firmy przygotowują specjalne rabaty i promocje na swoich stoiskach reklamowych. Na dużej scenie odbywają się pokazy mody ślubnej i wizytowej, prezentacje fryzur, makijażu, pokazy florystyczne, występy artystyczne ale i również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami dla narzeczonych w których można wygrać suknie ślubne, sesje fotograficzne czy inne usługi.

http://targislubne.pl

 

Do prowadzenia imprez zatrudniamy znanych prezenterów i gwiazdy. W tym roku nasze Targi prowadził Tomasz Kammel wspólnie z Bartkiem Osumkiem i Olą Ogłazą. W poprzednich latach gościliśmy Krzysztofa Ibisza, Kubę Wesołowskiego, Grzegorza Stasiaka, finalistki Miss Polski i Miss Polonia, zespół Bayer Full, aktorów spektaklu “Romeo i Julia” i wiele innych znanych osób.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
“Scena” na Świebodzkim

To nie jest artykuł o filii Teatru Polskiego, która znajduje się akurat na dawnym dworcu kolejowym, choć teatr pojawi się...

Close