Kanał Rss
Content
Targi Murator EXPO
11 lutego 2015

Murator EXPO od wielu lat współpracuje z uczestnikami polskiego rynku nieruchomości. Pięć razy w roku, pod patronatem najwyższych urzędów państwowych organizujemy w Warszawie największe w Polsce Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. To impreza o ugruntowanej pozycji zarówno w gronie oferujących, jak i zainteresowanych zakupem własnego „M”. Ekspozycję wystawców uzupełnia bogaty program edukacyjny kierowany zarówno do profesjonalistów z branży, w tym do wystawców i architektów, jak i do indywidualnych inwestorów.

Trzynaście lat działalności na tym polu to 49 edycji w Warszawie. Rocznie bierze w nich udział ponad 450 wystawców oraz blisko 30 tys. zwiedzających. Naturalnym zatem krokiem w rozwoju Murator EXPO jest organizacja tożsamych imprez we Wrocławiu – regionalnie o dużym potencjale w tej branży.

 

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to kompleksowy przegląd oferty domów i mieszkań – nowych i „z drugiej ręki”, a także okazja do uzyskania informacji o aktualnych warunkach kredytowych. Swoją ofertę prezentują: deweloperzy, banki i pośrednicy w obrocie nieruchomościami. Na Targach: promocje, premiery, wyjątkowe oferty i rabaty oraz… aktualne oferty wszystkich typów nieruchomości z rynku wtórnego w organizowanym przez Dolnośląskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami Centrum Rynku Wtórnego. Bogatej ofercie wystawców towarzyszył szereg wydarzeń pomagających zwiedzającym w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum, z dziedziny m.in.: prawa, finansów czy podatków.

Szczególnej uwadze zwiedzających i mieszkańców Wrocławia polecane były: prezentacja modelowego osiedla Nowe Żerniki, które ma być alternatywą do taśmowej produkcji mieszkań oraz publiczna debata Gazety Wyborczej i Murator EXPO pod hasłem: Nowe domy w centrum, czy na przedmieściach – jak powinien rozwijać się Wrocław. Wśród aktywnych uczestników spotkań znaleźli się: przedstawiciele miasta Wrocław, przedstawiciele dolnośląskiego oddziału  Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i znani wrocławscy dziennikarze.

 

Pierwsza edycja Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE 2015 zgromadziła ponad sześćdziesięciu Wystawców. Targi poświęcone były kompleksowej prezentacji oferty mieszkań tak na rynku pierwotnym jak i wtórnym we Wrocławiu i okolicach. Ofertę targową wzbogaciła prezentacja firm doradczych. Nie zabrakło nowości oraz niestandardowej oferty rynku.

 

W głównym sektorze targowym swoją ofertę przedstawili deweloperzy oferując najnowsze inwestycje. Nie zabrakło żadnego z liczących się na rynku dolnośląskim wystawców (m.in.: Archicom , Temar Deweloper, Echo Investment, Arkop Deweloper, Rafin).

 

Ciekawą ofertę zaprezentowały także firmy doradcze – Akademia Wolnego Czasu z propozycją aranżacji wnętrz i ogrodów czy doradcy finansowi (CONSE, NOTUS), którzy na swoich wykładach gościli komplet słuchaczy.

Równie atrakcyjnie przedstawiała się targowa oferta agencji nieruchomości. Stoiska z ofertą rynku wtórnego przeżywały istne oblężenie.

Nie mniejszym zainteresowaniem cieszyły się firmy promujące nowoczesne technologie do zastosowania w domach (rekuperatory, elementy inteligentnego domu). Uzupełnieniem oferty skierowanej do osób planujących budowę domu była oferta projekty domów jednorodzinnych Murator Projekty.

Interesująco zaprezentował się na Targach Wrocław. Urząd Miasta przedstawił makietę oraz wizualizacje nowej dzielnicy – Nowe Żerniki. Mieszkańcy miasta z zainteresowaniem podpatrywali jak w niedługim czasie zmieni się Wrocław.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
E-oszuści

Podobno nie ma takiego samochodu, do którego nie można by się włamać. Wszystko jest tylko kwestią czasu. Jednak łupem złodziei...

Close