Kanał Rss
Content
Targi „Dni Urody i Spa” przeszły do historii
28 kwietnia 2014

Trzecia edycja Targów Kosmetyczno-Fryzjerskich „Dni Urody i Spa” we Wrocławiu już za nami. Podczas weekendowej imprezy w dniach 12 – 13 kwietnia w Hali Stulecia nie zabrakło atrakcji dla odwiedzających: bogatej oferty wiodących marek, darmowych zabiegów, pokazów wizażu, stylizacji paznokci, specjalistycznych zabiegów kosmetycznych, masażu, profesjonalnych wykładów oraz konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Równolegle z targami DNI URODY I SPA odbyły się targi BIŻU –TIME EXPO. Ponad 150 firm zaangażowanych w targi, w tym ponad 75 wystawców, zgromadziło się w Hali Stulecia. Ekspozycja targowa cieszyła się popularnością nie tylko wśród profesjonalistów – targi odwiedziło około 6 tysięcy osób.

Części wystawienniczej i prezentacji nowości na stoiskach towarzyszyła rozbudowana cześć edukacyjna w postaci II Kongresu Makijażu, III Konferencji „Dni Urody i Spa” oraz Konferencji Podologicznej.

Profesjonalne wykłady na wysokim poziomie prowadzili w 3 salach specjaliści związani nie tylko z branżą wizażu i stylizacji, ale również z kosmetyką i kosmetologią, fryzjerstwem, podologią oraz marketingiem.

II Kongres Makijażu zorganizowany z Europejską Akademią Estetyki Artystycznej oraz Jolanta Wagner Professional Cosmetic, skupiał się na problematyce makijażu różnych typów oczu.

Profesjonaliści szczególnie docenili wykład „Wpływ budowy oczu na wybór barwy i nasycenie makijażu” (Jolanta Wagner).

Przez cały weekend odwiedzający mogli bezpłatnie zdiagnozować skórę i skorzystać z profesjonalnego doradztwa kosmetologicznego, analizy kolorystycznej, zrobić manicure biologiczny, makijaż. Wśród licznych atrakcji pierwszego dnia targów szczególnym zainteresowaniem cieszyły się pokazy przygotowane przez ekspertów: „Metamorfozy – styl ubrany w kolor” mistrza świata Olafa Tabaczyńskiego, pokaz Naturalnego Manicure Kamyczkowego Doroty Włosowicz, a także  pokaz pod tytułem „Dlaczego stopy bolą?” przygotowany przez Centrum Podologiczne® na Zdrowiu.

Uwieńczeniem pierwszego dnia targów było wręczenie nagród targowych. Komisja Konkursowa przyznała PERŁY oraz Wyróżnienia Dni Urody i Spa 2014. W kategorii Najciekawszy Produkt Kosmetyczny Perłę Dni Urody i Spa otrzymała firma NOREL za produkt Pro Active – Koktajl Korygujący zmarszczki z aminopeptydami, a wyróżnienie w tej kategorii przypadło firmie DR TEMT za produkt Oriental Argan Oil – Olejek Arganowy. W kategorii Najciekawszy Produkt Fryzjerski Perłę Dni Urody i SPA otrzymała firma ABACOSUN za produkt Oron 57 – aparat do makijażu permenentnego i mikropigmentacji włosów. W kategorii Innowacja Perłę Dni Urody i SPA otrzymała firma  YASUMI za produkt AQUACLEAN, a  wyróżnienie Dni Urody i Spa 2014 trafiło w ręce przedstawicieli firmy  SYLVECO za Hibiskusowy tonik do twarzy.

Drugi dzień targów rozpoczął pokaz masażu tybetańskiego wykonany przez Akademię Tradycyjnego Masażu Tybetańskiego, a zaraz po nim odwiedzający mieli okazję poznać najnowsze trendy zdobienia biżuteryjnego w stylizacji paznokci gabinetowych. Kolejną atrakcją były zmagania młodych adeptów fryzjerstwa w konkursie o tytuł „Szkoły Mistrzów Dni Urody i Spa” współorganizowanym z Europejskim Centrum Kształcenia Stylistów. W kategorii fryzjerstwo nagrodzono Zakład Doskonalenia Zawodowego z Białegostoku.

Jednym z barwniejszych punktów programu były II Polskie Mistrzostwa Makijażu Nastolatek. Mistrzynią Makijażu Nastolatek została Patrycja Modzelewska.

Po raz pierwszy podczas III edycji DNI URODY I SPA  we współpracy z firmą Etre Belle  zorganizowano I Mistrzostwa Kosmetyczek i Kosmetologów. Gościem specjalnym była Ilona Felicjańska – modelka, pisarka oraz prezes Fundacji “Niezapominajka”. Zwyciężczynią  Mistrzostw została Hanna Szelerska.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Renowacja wiaduktu przy Grabiszyńskiej

 Trasa kolejowa Wrocław-Poznań przechodzi naprawę. Jednym z elementów całej inwestycji jest estakada linii kolejowej, a co za tym idzie również...

Close