Kanał Rss
Content
Tanita Tikaram na Wroc Love Fest 2012
30 maja 2012

Autorka jednego z najbardziej rozpoznawalnych hitów wszech czasów „Twist In My Sobriety” będzie gwiazdą drugiego dnia WrocLove Fest odbywającego się z okazji Święta Wrocławia.

Tanita Tikaram przyszła na świat w Niemczech, w rodzinie brytyjskiego oficera pochodzącego z Fidżi, a jej mama urodziła się w Malezji. Jako nastolatka z całą rodziną przeniosła się do Wielkiej Brytanii. W wieku 19 lat wydała debiutancką płytę „Ancient Heart” z której pochodziły takie przeboje, jak „Twist In My Sobriety” i „Good Tradition”. Jej charakterystyczny, chropawy głos pokochali fani na całym świecie, kupując 4 miliony egzemplarzy jej debiutanckiego albumu. Przez kolejną dekadę regularnie nagrywała płyty, po czym, po wydaniu „The Capuccino Songs” na krótko zniknęła za sceny muzycznej i zamieszkała we Włoszech.

Powróciła w 2005 roku, kiedy do sklepów trafił jej siódmy studyjny album, zatytułowany „Sentimental”
Na lipiec tego roku planowana jest premiera najnowszego albumu artystki, z którego materiał po raz pierwszy usłyszymy na wrocławskim koncercie.

Obok Tanity Tikaram na koncercie 19 czerwca wystąpią Renata Przemyk oraz zespół Mikromusic.
Zakupione bilety na koncert z udziałem Sinead O’Connor, która odwołała całą swoją trasę koncertową, zachowują ważność.

WrocLove Fest – Święto Wrocławia
TANITA TIKARAM
Renata Przemyk
Mikromusic

19.06.12 godz.18.00 Wyspa Słodowa

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Chambao we Wrocławiu

Hiszpańska grupa, z obdarzoną magicznym głosem wokalistką – Mari del Mar, wystąpi na plenerowym koncercie na Wyspie Słodowej w ramach...

Close