Kanał Rss
Content
Szybciej do Gdańska
11 marca 2014

Od lipca tego roku mieszkańcy Wrocławia będą mieli możliwość tańszego podróżowania do stolicy Pomorza Zachodniego. Konkurencja na rynku logistycznym sprawia, że cena za przejazd będzie bardziej elastyczna. Tak jest teraz w przypadku podróżowania autobusem, koleją, ale wkrótce i samolotem.

Do Gdańska polecimy trzy razy w tygodniu – we wtorki i czwartki o 12.45 z lotniska na Strachowicach (z gdańskiego Rębiechowa o 14.10).  Z kolei w soboty o 14.20 (z Gdańska o 15.45). Lot w jedną stronę zajmie godzinę. Nowy przewoźnik, Ryanair, będzie tym samym konkurencją dla Eurolotu, który prowadzi regularne loty na tej trasie dwa razy dziennie – rano i wieczorem.

W komunikacji autobusowej największe zmiany dokonały się za sprawą otwarcia linii Wrocław-Gdańsk przez PolskiBus. W sezonie letnim szczególnie mniejsi przewoźnicy oferują połączenia z wybrzeżem, a z samym Gdańskiem PKS (kurs nocny).

Kolej oferuje kilka połączeń na dobę. Trzeba sie jednak liczyć z nawet 8-godzinną podróżą.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Harrachov – Mistrzostwa Świata w Lotach Narciarskich 2014

Mistrzostwa świata, które odbędą się w Harrachovie bezpośrednio przed tradycyjnymi finałami pucharu świata w skokach narciarskich w Planicy, to największe...

Close