Kanał Rss
Content
Szkielet mężczyzny
17 września 2017

Specjaliści zakończyli badania szczątków, które 27 lipca w Dusznikach-Zdroju znalazł spacerujący mało uczęszczanym szlakiem turysta. Eksperci z Zakładu medycyny Sądowej we Wrocławiu stwierdzili, że należą one do około 40 letniego mężczyzny.


– Przyczyna zgonu nie jest możliwa do ustalenia, bo zabezpieczono tylko kości. Szkielet nie nosi znamion ingerencji osób trzecich. Nie ma żadnych załamań czaszki, bądź też innych sygnałów wskazujących na pozbawienie życia. Odkryto tylko, że ofiara miała złamaną rękę, ale nie ma to związku ze sprawą – poinformował „Gazetę Wrocławską” Jan Sałacki, Prokurator Rejonowy z Kłodzka.
Biegłym nie udało się jednak ustalić dokładnej śmierci denata. Eksperci szacują, że do śmierci mężczyzny mogło dojść zarówno kilka miesięcy, jak i dwa lata temu. Policja ustala zaś, czy szczątki mogą należeć do którejś z osób widniejących w policyjnej bazie zaginionych.

 

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Budżet obywatelski

Od 15 września do 2 października trwa głosowanie w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego. W tym roku do rozdysponowania na poszczególne...

Close