Kanał Rss
Content
Sprzedała swoje dziecko?
14 lipca 2016

Mieszkanka Głogowa była w ciąży, a dziecka nikt nie widział. Lokalna prokuratura podejrzewa, że kobieta sprzedała swoje dziecko.

35-latka była w ciąży co potwierdzają lekarze i pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. To oni postanowili powiadomić policję. Mieszkankę Głogowa zatrzymano 12 lipca pod zarzutem sprzedaży swojego dziecka. Według wstępnych ustaleń kobieta po urodzeniu dziecka zabrała je do Niemiec i tam sprzedała za 30 tysięcy złotych.  Z informacji, która do nas trafiła wynika, że dziecko urodziło się i istnieje prawdopodobieństwo, że zostało gdzieś przekazane. Dlatego prowadzimy postępowanie w kierunku handlu ludźmi  Przed nami wykonanie czynności procesowych, badania i opinie biegłego. Na tym etapie to postępowanie w sprawie, a to oznacza, że nikt nie usłyszał jeszcze zarzutów- mówiła w rozmowie z TVN24 Barbara Izbiańska, szefowa Prokuratury Rejonowej w Głogowie.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Artefakty w reklamówce

W Wałbrzychu pod Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia ktoś zostawił naczynia sprzed 3 tysięcy lat w zwykłej reklamówce.

Close