Kanał Rss
Content
Spotkanie z Agnieszką Stein
19 marca 2014

21 marca o godzinie 17.30 w Mediatece (Wrocław, Plac Teatralny 5) odbędzie się spotkanie z Agnieszką Stein – psycholog dziecięcą, autorką książek „Dziecko z bliska” oraz najnowszej „Dziecko z bliska idzie w świat”.                             

Przed dzieckiem szkolnym, ale także przed jego rodzicami staje wiele nowych wyzwań. Jak w tym okresie nie stracić więzi z dzieckiem? Jak wykorzystać te wyzwania do rozwoju relacji, ale też do rozwoju własnego?

Zapraszamy na spotkanie z Agnieszką Stein, psycholog dziecięcą, autorką dwóch książek i licznych artykułów dla rodziców, której nowa pozycja “Dziecko z bliska idzie w świat” (wydawnictwo Mamania) właśnie trafia do księgarń.

Autorka odpowiada w niej na wiele pytań rodziców i opiekunów dzieci w wieku szkolnym dotyczących m.in. adaptacji w szkolnej rzeczywistości, rozwiązywania problemów między rówieśnikami i znajdowania równowagi między dbałością o bezpieczeństwo a wspieraniem samodzielności. Na te i wiele innych tematów porozmawiamy również podczas spotkania (zapraszamy też rodziców dzieci w wieku przedszkolnym).

Spotkanie z Agnieszką Stein poprowadzi Liwia Pawlik, certyfikowana trenerka metody Thomasa Gordona. Wielbicielka i popularyzatorka komunikacji opartej na empatii i rodzicielstwa bliskości.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
6 Medali dla Akademii na „Wratislavia Cup 2014”

W sobotę 15 marca 2014 r. na hali AWF Wrocław odbył się VII Międzynarodowy Turniej dla Dzieci i Młodzieży w...

Close