Kanał Rss
Content
Spotkanie autorskie z Andrzejem Maleszką
5 grudnia 2017

„Magiczne drzewo”, jedna z najpopularniejszych i najbardziej cenionych polskich serii książek dla dzieci, wzbogaciła się o kolejny tom. Mikołajkowe spotkanie z autorem cyklu Andrzejem Maleszką, organizowane w związku z premierą „Magicznego drzewa. Tom 9. Berło” (Znak), odbędzie się już 6 grudnia w salonie Empik Renoma we Wrocławiu. Wydarzenie będzie dla młodych czytelników okazją do fantastycznej podróży przez świat postaci i przygód z książek Maleszki.

Bohaterowie serii: Kuki, Gabi i Blubek mają za sobą pasjonujące i pouczające przygody, m.in. z sankami zachowującymi się jak pies i butami spełniającymi marzenia. Tym razem muszą zmierzyć się z groźnymi przestępcami oraz stworzonym przez nich robotem, który ma pozbawić świat elektryczności. Wrocławskie spotkanie z twórcą fascynującej serii „Magiczne drzewo” będzie okazją, by dowiedzieć się, jak powstają książki i filmy z cyklu. Uczestnicy posłuchają także opowieści autora o najnowszym tomie, w którym w niewyjaśnionych okolicznościach skradzione zostaje berło dające władzę nad ludźmi i przedmiotami, a razem z nim znikają przyjaciele bohaterów – Idalia oraz Alik.

Andrzej Maleszka – reżyser teatralny i filmowy, twórca serialu fantasy „Magiczne drzewo” i autor serii książek o tym samym tytule, w skład której wchodzą m.in. „Magiczne Drzewo. Czerwone krzesło” czy „Magiczne drzewo. Drewniany pies”.

6 grudnia, godzina 17.00

Empik Renoma

ul. Świdnicka 40, Wrocław

 

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Read previous post:
Zygmunt Miłoszewski

Seria o prokuratorze Szackim uczyniła Zygmunta Miłoszewskiego najsłynniejszym polskim autorem kryminałów. Tym razem Miłoszewski zaskakuje swoich wiernych fanów. Jego nowa...

Close