Kanał Rss
Content
Spalony noworodek
5 stycznia 2017

Radwanice: Przed sądem staną rodzice noworodka, którzy prawdopodobnie spalili swoje dziecko w piecu. Kobiecie, której poród odbywał się w domu, niemowlę wypadło na podłogę. Ukryła więc dziecko w kotłowni. Kilka dni potem ojciec spalił je w piecu. Na razie badane będą dowody w postaci popiołu z pieca.

Jak podaje tvn24.pl Lidia Tkaczyszyn z Prokuratury Okręgowej w Legnicy „Katarzyna B. została oskarżona o to, że naraziła swoje nowonarodzone dziecko na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Jej mąż, Krystian B., został oskarżony o to, że podjął działania zmierzające do udzielenia pomocy w uniknięciu odpowiedzialności karnej i znieważył zwłoki ludzkie.” O ciąży kobiety nikt nie wiedział. Sprawą zainteresował się Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, po otrzymaniu anonimu. Na razie wiadomo, że małżeństwo nie stroni od alkoholu oraz, że para posiada także trójkę innych dzieci, które jednak przebywają w rodzinie zastępczej. Rodzicom grozi do 5 lat więzienia.

 

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Pijany kierowca zatrzymany

Jelenia Góra: Na trzy miesiące został zatrzymany obywatel Ukrainy, który podczas sylwestrowej nocy śmiertelnie potrącił dwie nastolatki. Jak się później...

Close