Kanał Rss
Content
Sondaż. Polacy ocenili prezydenta Dudę
22 września 2015

36 proc. Polaków uważa, że prezydent Andrzej Duda dobrze wypełnia swoje obowiązki. Przeciwnego zdania jest 29 proc. ankietowanych. Tak wynika z najnowszego badania pracowni TNS Polska.

Andrzej Duda urząd sprawuje od ponad miesiąca. Zaprzysiężony został bowiem 6 sierpnia. To oczywiście zbyt krótki czas, by móc ocenić, czy prezydent dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków. Stąd też nie dziwi, że 35 proc. badanych nie dzieliło jednoznacznej odpowiedzi na pytanie zadane przez TNS Polska.

Z kolei 37 proc. uważa, że można już pozytywnie ocenić Dudę. Wśród nich 8 proc. jest zdecydowanie przekonanych swojej opinii, a 28 proc. jest raczej przekonanych do twierdzenia, że prezydent dobrze wypełnia swoje obowiązki. Andrzej Duda, już po miesiącu urzędowania, ma również grono przeciwników. Źle ocenia go 29 proc. ankietowanych, z tego 20 proc. “raczej źle”, zaś pozostałe 9 proc. “zdecydowanie źle”.

 

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
POCZDAM 1945 – 2015

Rodzina Rodła – Wrocław, Stowarzyszenie Oświaty i Wychowania we Wrocławiu oraz Fundacja Polskie Gniazdo we Wrocławiu zapraszają na uroczystość związaną...

Close