Kanał Rss
Content
“Słowo Wrocławian” na Targach GYM & FITNESS 14-15 kwietnia 2012 we Wrocławiu
14 kwietnia 2012

 

“Słowo Wrocławian” objęło patronat medialny nad Dolnośląskimi Targami GYM & FITNESS, które odbyły się 14 i 15 kwietnia 2012 roku, w Centrum IASE położonym w kompleksie budynków Hali Stulecia we Wrocławiu.

Na targach przedstawiono kompletne oferty salonów fitness, producentów sprzętu gimnastycznego, sklepów z odżywkami i witaminami, odzieży sportowej itp. Firmy zaprezentowały się w Centrum IASE, na powierzchni ok. 2 000 m2 . Dodatkową atrakcją dla odwiedzających były pokazy oraz szkolenia fitness a także szereg atrakcji związanych z tematyką aktywnego trybu życia.

Oferta IASE to ok. 2000m2 powierzchni wystawienniczej. IASE czyli Instytut Automatyki Systemów Energetycznych Sp. z o.o. mieści się w kompleksie budynków Hali Stulecia przy ul. Wystawowej 1 we Wrocławiu.

Hala Stulecia to kulturalny i rekreacyjny kompleks, najważniejsze miejsce spotkań we Wrocławiu. Od 2006 roku Hala Stulecia jest wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO jako jedno z najważniejszych osiągnięć dwudziestowiecznej architektury.

Dojazd środkami MPK:

· Komunikacja Tramwajowa: 1, 2, 4, 10,
· Komunikacja Autobusowa: E, 145, 146

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
O Lizbonie piórem pisarzy hiszpańskich

12 kwietnia 2012 r. odbył się kolejny z pasjonujących wykładów z cyklu „Zima i wiosna ze sztuką portugalską”. Tym razem...

Close