Kanał Rss
Content
Samochodowa premiera
11 października 2012

Szanowni Państwo!
W dniu 05.10.2012 we wrocławskim salonie Ford Pol-Motors przy ul. Bardzkiej 1 odbył się przedpremierowy pokaz Nowego FORDA B-MAX oraz premierowa prezentacja Nowego Forda Ranger i Nowego Focusa w wersji ST
„Europejscy klienci są rozsądni, nowocześni i wyrafinowani, dlatego chcą, aby miejskie samochody pasowały do ich elastycznego, kompaktowego stylu życia.”
Ford B-MAX łączy w sobie kompaktowe wymiary ułatwiające eksploatację w zakorkowanych miastach z możliwością przewożenia towarów o długości do 2,3 metra. Z kolei systemem panoramicznych drzwi Ford Easy Access Door System pozwala uzyskać wiodący w klasie, szeroki na 1,5 metra dostęp do wnętrza samochodu. Samochód oferuje najlepsze w klasie wydajne jednostki napędowe, innowacje z zakresu technologii Ford ECOnetic oraz funkcję SYNC, czyli aktywowany głosem samochodowy systemem komunikacji, umożliwiający integrację telefonów komórkowych i odtwarzaczy muzycznych. Ponadto, klient otrzymuje miękką w dotyku deskę rozdzielczą, wyrafinowane oświetlenie wnętrza oraz wysokiej jakości materiały tapicerskie.


“Ford B-MAX idealnie spełnia oczekiwania klientów szukających samochodu tych gabarytów, a oprócz tego jest przykładem realizacji zobowiązania Forda, polegającego na zaoferowaniu klientom pełnego wyboru w zakresie gamy modelowej,” powiedział Klaus-Peter Tamm zarządzający projektem Ford B-MAX.
„Samochód jest kompaktowy, oszczędny, stylowy i dobrze wyposażony, co zadowoli klientów, którzy dotychczas użytkowali większe modele. To unikatowa propozycja w segmencie – auto może bowiem użytkować każdy kierowca w warunkach codziennej eksploatacji.”
Ford B-MAX wyposażony jest między innymi w najnowocześniejszy silnik 1,0 l EcoBoost o mocach 100KM i 120KM. Silnik ten zdobył tytuł “International Engine of the Year” za rok 2012.
Kolejne premiery to Ford Focus ST z silnikiem 2.0 EcoBoost i mocy 250KM. Samochód ten jest dostępny zarówno w nadwoziu 5-cio drzwiowym jak i w wersji KOMBI, co jest jedyną taką ofertą na rynku.
Ford Ranger to również nowy model w gamie samochodów użytkowych. Jest to samochód z nadwoziem typu PICKUP i z pełną możliwością odliczenia podatku VAT.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Oddanych głosów: 2 , Średnia: 5.00 na 5.00)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Mostostal zrezygnował

Spółka Mostostal Warszawa zrezygnowała nagle z dalszej budowy Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu. Od kontraktu odstąpiła w piątek (5 października)...

Close