Kanał Rss
Content
Remonty na Dolnym Śląsku
9 czerwca 2017
Prawie 1/3 mieszkańców południowej Polski nigdy nie robiła w domu remontu.

Blisko co trzecia osoba w Dolnośląskiem, Śląskiem, Opolskiem i Małopolskiem (29%) nigdy nie robiła remontu ani nie zmieniała wystroju w mieszkaniu – wynika z badania Kantar TNS na rzecz marki farb Beckers. Jak wynika z badania,15% mieszkańców województw dolnośląskiego, śląskiego, opolskiego i małopolskiego miało do czynienia z remontem czy rearanżacją wystroju przy zakupie własnego mieszkania. Dalej w kolejności uplasowały się wspólne zamieszkanie z partnerem (13%), ciąża i narodziny dziecka (9%), a także zmiana bądź podjęcie pracy zawodowej oraz ślub (po 7%). Mniej, bo zaledwie 5% mieszkańców z tych województw odświeżało mieszkanie w związku z powrotem do zdrowia po chorobie. Jeszcze mniej osób z tego typu pracami miało do czynienia przy okazji rozpoczęcia przez dziecko nauki szkolnej, zostania babcią lub dziadkiem, powrotu z wymarzonych wakacji czy założenia własnej firmy (po 3%). Na końcu zaś znalazły się takie chwile jak awans, rozstanie z życiowym partnerem (po 2%), ale też wyjazd dziecka na studia (1%).
W znacznie gorszej sytuacji są zachodnia, wschodnia i północna Polska, gdzie remontów w domu nie robiło kolejno 37%, 36% i 35%. Najlepiej natomiast wypadła centralna część kraju – tu zaledwie 27% nie wykonywało takich prac.							
SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Ogrodnik miejski

Od czwartku 08.06 Wrocław ma ogrodnika miejskiego. Jest nim Małgorzata Bartyna-Zielińska, która od 10 lat pracuje w Biurze Rozwoju Wrocławia. 

Close