Kanał Rss
Content
Remis w Lubinie
5 października 2015

Niemrawy Śląsk wywiózł w ten weekend z Lubina jeden punkt. I powinno to być powodem do radości dla fanów wrocławskiej drużyny, gdyż porażka była w zasięgu ręki.

Faktyczny stan sytuacji na boisku odpowiadał ligowej tabeli na której WKS po meczu z Zagłębiem zajmuje dwunaste miejsce, zaś Zagłębie – piąte. Nie znaczy to jednak, że Śląsk nie miał swoich sytuacji w tym meczu. Faktem jest, że drużyna z zagłębia miedziowego była przez zdecydowaną większość spotkania lepszym teamem. Tuż po przerwie pierwszą bramkę w meczu zdobył Michał Papadopulos. Drużynie Śląska udało się wyrównać w 79. minucie po strzale Paixao z pozycji sam na sam. Zagłębie miało w drugiej połowie kilka sytuacji, aby zapewnić sobie zwycięstwo, ale żadnej nie udało się wykorzystać i spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)